Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet vinni enni az iskolába?

Mit lehet vinni enni az iskolába?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon hamar megunom a dolgokat.

Tudnátok valami újat írni?

Szendvicsen, gyümölcsön, joghurtokon és tejtermékeken, zöldségen, szárított/aszalt dolgokon, péksütiken, pirítóson, gorfin, muffinon, halkonzevren kívűl.

Esetleg különleges tippeket szendvicsbe?


2011. jan. 5. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
töpörtyűkrémes kenyér, vagy tojáskrémes kenyér, vagy tojás saláta?
2011. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

általánosban egyik osztálytársam mc chickent vitt.:D

középsuliban sokaknál a házi pizza volt, egy-két szeletet hoztak, de hát hidegen:S

2011. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pizzát én is szoktam vinni amit csinálnuk, hidegen én még jobban is szeretem.
2011. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg útközben veszel valami gyorséttermi kaját, pl. kinai, burger king vagy amit szeretsz. Én suli elött gyakran beugrom a közeli kinai büfébe és veszek egy adag kaját, igaz hamar kihül, de hidegen is ehető. :)

De pl. vihetsz otthonrol is főtt ételt, amit van időd megenni a szünetben. Vagy vihetsz akár müzlit is.

2011. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak voltak!
2011. jan. 5. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Amikor ebédidő van nézz körül a környéken, én így futottem bele pl egy thai vendéglőbe és egy kellemes pizzázóba :)
2011. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Volt osztálytársam ai iskolában ette a kaviárját. Szünetben terítőt tett az asztalra, kitette a sószórót a tányérjával meg a kenyeret a vajat kaviárt és azt ette:D.
2011. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
35%
UTOLSÓ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
kaviár XD XD hát akkor már szalonna, parasztkolbász kenyér, meg zöldségek :D vagy zsíroskenyér lilahagymával :D:D
2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm osztálya szokott néha parasztnapot tartani : D kolbász sonka szalonna hagyma kenyér összetolják a padokat és szünetben összeül az osztály xd


egyébként, szerintem bármit amit nem szégyellsz : ) ma leült mellém egy srác virslit enni : D

a hideg pizza meg, ha normális a büfés megkéred hogy melegítse meg neked

2011. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!