Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az Auchanben kapható torták...

Az Auchanben kapható torták közül melyik a legfinomabb? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Illetve vasárnap is nyitva van és akkor is lehet tortákat venni?
2011. jan. 10. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap is nyitva, és torta is van, általában 4-5 féle. Az hogy melyik a legfinomabb attól is függ, hogy te milyen tortát szeretsz. Finomak a gyümölcstorták, de vettem már eszterházy tortát is, az is nagyon finom volt.
2011. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
oroszkrém
2011. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van már tojáslikőrös is, meg valamilyen alpesi fehér-és "barna" csokikrémes, még a díszítésük is pazar. De a mi nagy kedvenceink a lúdláb és a gyümölcsös túrótorták. Sőt, tavaly tudtuk meg, hogy akár kérhetsz is előre tortát, hogy a nagy napra biztosan legyen! A gyerek szülinapi tortáját már így rendeltük, előre, még az ostyaképet is kiválaszthattuk és adott napon csak bekopogtunk a cukrászat ajtaján és már hozták is. Nem kellett izgulni, hogy lesz-e éppen, átvettük és mentünk is a kasszához ugyanúgy, mintha a hűtőpultból emeltük volna ki.

De nagyon ajánlom, hogy menj el és a neked tetsző tortákból vegyél 1-1 szeletet, és "meozd" le, mert a mi ízlésünk valószínűleg nem azonos a tiéddel.

2011. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül úgy általában? :) Én csak egy nagyon picikét szeretnék, kör alakút. :)
2011. jan. 10. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A kicsik íztől és súlytól függően kb. 700-900 ft körül vannak darabja. De azt tényleg érdemes előre kérned, mert azok gyorsan el szoktak fogyni.
2011. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Annyi mű anyag van bennük,hogy inkább rendelnék cukrászatból..Én még ennyi E betűt és tartósítószert , meg állagjavítót termékben még nem láttam, mint az Auchanos süteményekben.
2011. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez csak azért van, mert ott fel kell tüntetni, hogy mi van benne, a cukrászdában pedig nem. Megdöbbennél, ha egyszer elolvasnád, hogy a cukrászdai süteményekben, tortákban is mi van! Megnyugtatlak, ugyanaz, vag még rosszabb.
2011. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok és komolyan nem tudom mire, de úgy elmegy a pénz, hogy nem hiszem kijutna egy 3ezer ft-os tortára. :) Köszönök minden választ!!
2011. jan. 11. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen tesco,auchan,cba helyeken egy torta a finom,az a csokitorta. az amit ott lehet kapni csokitorta számomra az igazi. a legkrémesebb legcsokisabb:)
2011. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. jegeskávés csokis

2. sacher

3. belga csoki

4. klasszikus csoki

5. citrom limoncello

6. dobos

7. puncs

2020. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!