Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehér homok szerű valami a...

Fehér homok szerű valami a palackozott vízben?

Figyelt kérdés
Miután megittunk észrevettem, h az üveg oldalán és alján levő cseppek fehérek, mintha tej lenne. Kibányásztam ujjammal az egyik cseppet és akkor láttam, h a fehér olyan mint a homok, vagy mint amikor pezsgőtablettát iszunk és a pohár alján marad ilyan porszerű akármi. Mi lehet ez, ma nyitottam ki, kupak rajta van, hűtűben tároljuk?
2011. jan. 13. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg napon volt egy ideig, és kicsapódtak belőle az ásványi anyagok.
2011. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűtőben volt.
2011. jan. 13. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Te lehet h hütőben tartottad,de attol a boltba még tárolhaták sz.rúl!Sajnos hiába veszel meg egy szeletet szalámit,sajtot ha ut közbe elromlott a hütő amiben a boltba szálitották és megindultak már a romlási folyamatok.

Lehet még nem látszik akkor rajta mikor mgveszed de mikor otthon meg akarod enni már gázos.Pl egy bolti szilvásgombóc sem lehet összefagyva,ha olyat veszel akkor már tuti h valamikor elrontottak valamit a szállitás közben mert nem megfelelöen szállitották,tartották.

Nem tudom milyen fajta a viz,de én egyszer a sparos verde vizben találtam fekete "koszt".Uszkáltak benne a darabok,nem is akármekkora,odaégettt szennyezőséshez tudnám hasonlitani a teflonon.Egy kartonnal vettünk és nem vettem észre a folia miatt,vissza meg nem akartk vinni mert nem volt drága meg nem akartam 1 kartol olcso vizért reklomálni.Aztán ki lett öntve a francba.

2011. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Natural Aquarel. Egyszer meg a Szentkirályiban úszkáltak mindenféle érdekességek, először azt hittem vki teleszájjal ivott aztán belement a kaja, de láttam h a bontatlan vízben is van. Már kezdek undorodni a vizektől. És ez a kicsapódás okozhat vmi gondot?
2011. jan. 13. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mennyi mindenben van valami gázos dolog.

Amúgy azóta én sem ittam olyan vizet.Multkor vettem tibi csokit eperkrémeset és valamiért amikor kibontottam megforditottam a táblát,bakker koszos volt az alja,nem gyengén.Bánom h nem küldtem be valahová mert kiváncsivá tett h mi lehetett rajta.Én vagyok amúgy az aki megtalálja a tyúkmájkrémben a disznószört meg hasonlók.Finnyás is vagyok kicsit emiatt,lehet h tulzásba viszem de azért jobban szeretem ha tudom mit eszek,föleg h már majdnem csak "márkás"dolgokat veszek csak meg emiatt.

Pl. mulkor egy kedves hölgy az aranycipóban törölgette egy rongyal a kávégépet meg a polcot(jo koszos volt)erre bemegyek félredobta a rongyot és megkérdezte mit kérek,gondoltam kezet most vagy valami,de nem.Hát az volt a szerencséje hogy ismerös volt mert igazábol nagyon a számra állt h mondom neki h köszi nem és még be is szolok neki h ne dzsuvás kézzel adja oda a zsemléim.Aztán kijöttem eldobtam az első kukába és megfogadtam h többet nem megyek oda.(Láttam ugyanitt olyat is h a földröl szedte fel a pékárut amikor leesett és beletette ugyanugy a zacsiba).Tételezzük fel h vagy koszos a padlo(mert bejárkálnak szállitok),még kutya sz.r is lehet rajta vagy ha épp tök tiszta lehet épp domestosos.Nem hiszem h valamelyik is jótékony hatással lenne az emberre.

Nagyon figyelmetlenek az emberek.Nem figyelnek arra sokan h ezt valaki megeszi.Bárkinek lehet tőle baja,akár kisgyereknek is.Sajnos föleg most h az emberek többsége sza.rér hu..ér dolgozik és örül h van melója ezáltal idegesebb,sokkal figyelmetlenebb is,mert gondolja minek dolgozzon rendesen ha ugy sem fizetik meg.Tisztelet a kivételnek van sok becsületes tisztességes ember is.

2011. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Anno a középiskolai gólyatáborban az egyik szobatársam hernyó bábot(vagy talán meztelen csigát) talált a frissen kibontott sió meggylében.
2011. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem kell mondanod, van ismerősöm aki pékségben, cukrászdában dolgozik, tudom mi megy. :) Ja meg a teszkós grillcsirkés szakasz, wahh. Ne már, én imádom a Sió meggylét:D Jó, azt hiszem áttkell állnom a fényevésre. :D
2011. jan. 14. 00:31
 8/8 robertpoulsen válasza:
vizlágyitó töltet.valószínüleg
2011. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!