Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ennétek embert? Ha igen,...

Ennétek embert? Ha igen, milyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pl. csak akkor ennétek, ha azon múlik a túlélésetek, vagy akár kíváncsiságból is (mondjuk ha megkínálnának a kannibálok) stb.
2011. jan. 14. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes kérdés.

Kizárólag ha azon múlna az életem, és ha már halott lenne a kiszemelt. Tehát külön azért nem ölném meg, vagy nem is csonkítanám meg, hogy ehessek belőle. De simán lehet, hogy még arra se lennék képes, nehéz a szitut elképzelni.

2011. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Hú! Nem tudom. Éhség nagy úr. :) Mondjuk a párom is néha meg tudnám zabálni, de az más. :D


Élő embert azt hiszem nem ölnék meg azért, hogy hamizzak belőle. :S

2011. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bocipók ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból semmiképp, ahhoz nagyon betegnek kell lenni agyban.

Elvileg lehet olyan helyzet, háború vagy valami, amikor a túlélés múlik rajta, jelen pillanatban nem tudnám elképzelni.

Kíváncsiságról annyi, hogy ha lesz gyerekem, akkor az anyatejet tuti megkóstolom (sajátomat), mert arra kíváncsi vagyok, bár tudom, hogy ez is morbid...

De azért sztem teljesen más, mint emberhúst enni.

2011. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Kíváncsiságból biztos nem, nem is ölnék meg senkit ezért, de ha a túlélésem múlna rajta, és az illető már halott volna...

De hogy ezt a kérdést az ételek, italok kategóriában tetted fel, azon jót nevettem :D (bár végül is jogos :)))

2011. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha mas nincs.
2011. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha a saját életem múlna rajta.
2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha.inkább falevelet
2011. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább a halál :D
2011. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már halott lenne az ember, és jól meg lenne sütve a hús, akkor lehet hogy megkóstolnám.
2011. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!