Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » T. I melyiket ennétek meg inkább?

T. I melyiket ennétek meg inkább?

Figyelt kérdés

Holnapi napról van szó.

Ez: [link] + egy kis adag sültkrumpli

Vagy ez: [link] + 1 McFlurry.


Elvileg fogyózom, de holnap kirándulásra megyünk, úgyhogy egy naptól nem lesz semmi bajom szerintem. :)

Bár ezt nem kell figyelembe vennetek, csak azt írjátok le, hogy ti melyiket választanátok.


Köszi :)


2011. ápr. 15. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt egyszerre.Az a szendvics egyáltalán nem olyan nagy,nyugodtan mehet mellé az a saláta,meg még krumpli is.Nem lehet tőle bezabálni azért olyan nagyon.
2011. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hm, én a szendót választanám, hisz salit úgy is eszel sokszor, itt meg még agyon is cukrozzák
2011. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

én a másodikat választanám fagyi nélkül

de miért nem készítesz te magad el? nagyon könnyen meglehet oldani a kirándulós napokat is

saláta-(saláta, pari, retek, ubi, káposzta, stb) mozzarella golyók, párolt hal, csirke, sovány husok

tonhalkonzerv hozzá viszel 1 barna kiflit

abonett szendvics

teljes kiőrlésű kenyér, csirke, pulykamell, sovány sajt, főtt tojás akár még a főtt virsli is belefér és zöldség

ivókefír

dobozos túró

gyümölcs.főleg alma- az a legegyszerűbb harapnivaló

2011. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem készíti el,mert megbeszélték előre a többiekkel,hogy megállnak egy mekiben,és ott esznek.
2011. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen, megvan beszélve, hogy mekiben lesz a kajálás.

Első: ajjaj...sok az kicsit. :D


Amúgy a mekis kaján kívül ti még bevállalnátok egy csokis epret? [vagyis asszem 4 v. 5 db eper leöntve csokiszósszal]

Nagyon rég ettem már ilyet [1 éve] és valószínű, hogy csak szintén 1 év múlva ehetnék megint. [persze megcsinálhatom otthon is, de az nem pont olyan. :D]

2011. ápr. 15. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,nyugodtan edd meg az epret is!Én is imádom(imádnám)a mekis kajákat,de sajnos nálunk nincs meki.Pedig tőlünk sokkal kisebb városban van.Így ha eljutok oda,ahol van,akkor jól belakmározok.
2011. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem szoktam gyorsétteremben kajálni, én a szendvicset választanám, a salátáknál nagyon nem szeretem az ilyen gyorséttermekben kaphatóakat (egy párszor már én is ettem a mekiben, olyan 6-7x, - látatlanban nem mondom semmire sem, hogy nekem nem ízlik. A saláta nekem annyira mű ízű volt, hogy nem tudtam megenni, elment az étvágyam is. Lehet azért, mert az otthoni, kertben termett zöldségekhez vagyok hozzászokva. Na meg ízlések és pofonok.)
2011. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

csibeburgert szoktam enni az a kedvencem:P

de ezek közül a másodikat választanám nyamii:D

2011. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!