Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a bolti és a...

Mi a különbség a bolti és a piaci hús között?

Figyelt kérdés
Tényleg minőségibbek a piaci termékek, vagy ugyanonnan viszik mindenhova az árut?
2011. okt. 31. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen a piacon veszek Húst ! Még soha nem csalodtam !!! Olcsobb minőségi!!!Ha kéred megnézheted,megszagolhatod, olyanra darabolják amilyenre akarod !! Azt ,hogy ki honann szerzi be sajnos nem tudom.

A piacokat sokkal jobban többször ellenörzik,mint 1 multit.

Nekem a piac vagy a falusi termelő néni- bácsi jöhet szóba ha hús vásárlás van!!

2011. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doboszoli ***** válasza:
100%

Friss húsnál(tőkehúsnál) a boltit részesítem előnyben a biztonságosabb tárolási körülmények miatt, természetesen ismerős, megbízható hentestől.

Készterméknél a bolti(nagyüzemi) nyomába sem léphet a manufakturális módszerekkel készült háziaknak. Persze itt is fontos a bizalom, mert nem minden kistermelő elégszik meg a tisztes haszonnal.

Légy résen, kiscserkész!!

2011. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szabóméhészet ***** válasza:

A Doboszolit ha elvinném egy húsüzembe akkor utána valószinűleg egy életre elmenne a kedve a hústól,a töltelékárutól,stb.

Hollandiában dolgoztam húsüzemben kiszállitáson,a kamionból kidőlt 6 láda bőrke,az olajos vizből,pocsolyából lapátoltuk fel és minden szivfájdalom nélkül küldte a holland a virsliüzembe!

A kistermelő legalább ad a minőségre,nem cimkéz át lejárt szavatosságot mint a multi.


A multi megbizhatatlan eredetű,szar.

2013. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!