Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mirelit tenger gyümölcseivel...

Mirelit tenger gyümölcseivel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Soha nem ettem ilyen tengeri herkentyűket még, de múltkor haverokkal pizzáztunk és az egyikük pizzájáról megkóstoltam egy kagylót és tök finom volt. Kedvet kaptam megkóstolnia tengeri kütyüket. Anya mondta hogy látott mirelit tenger gyümölcseit, amiben rák, polip, meg kagyló volt vegyesen, de mivel mi nem szoktunk ilyesmit enni nem tudom hogy kell elkészíteni. Valami egyszerű módszert mondanátok?
2011. jan. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Megenni?
2011. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő roppant vicces volt tényleg...

A másodiknak köszönöm. Az a tejszínes recept amit először linkeltél egész jónak tűnik.

Ha esetleg valaki tud még, vagy ha nem is konkrét receptet, csak valami praktikát. Úgy értem, alapból nem tudom mit szoktak vele csinálni. párolják, vízben megfőzik vagy sütik vagy mit?

2011. jan. 23. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
kiolvasztod, és oliva olajon megpirítod kicsit. aztán innentől ízesítheted, feldobhatod tejszínnel stb.. aztán zutty a tésztára :)
2011. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!