Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az az ital (gyümölcslé,...

Mi az az ital (gyümölcslé, vagy üdítő), esetleg édesség, amit csak külföldön láttatok, tudtatok beszerezni, és nagyon ízlett? Illetve ez melyik országban volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ital nem, édesség: rahát, lókum, török csemege; mindhárom néven ismert. Zselészerű, de annál sűrűbb, mézes jellegű, gyümölcsízű kis kockák porcukorba hempergetve, hogy ne ragadjon. A gumicukor és a zselécukorka "rokona".

Először Bulgáriában ettem a nyolcvanas években, aztán Romániából is kaptam ilyet. De néhány delikátboltban szerencsére Pesten is van már. Kedvencem a piros, rózsaaromával. Nyami.

2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bitter lemon - Kenya
2011. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mountain Dew: volt itthon is csak már sajna nincsen:S


ill háromszög szeletes kávés milka. Osztrákoknál láttam azóta keresem itthon.

2011. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Dr.Pepper üdítő, Kanadában ittam. Nem vagyok egy nagy üdítő fogyasztó, de ezt nagyon szerettem. Sajnos még itthon nem sikerült vennem, pedig van már pár hely, ahol talán árulják már.
2011. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a Doktor Peppert már árulják itthon.Engem is hívtak területi képviselőnek.De azt mondják tényleg finom,csak drága.
2011. febr. 10. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

21:08: Én láttam háromszög alakú milkát az ázsia centerben, bár nem tudom, hogy kávés volt-e, de tuti háromszöges! Asszem abban a szárnyban, ahol kevesebb a ruhabolt, szóval nem abba, ahova a mélygarázsból felmész és sok emeletes és a tetején éttermek vannak meg az alján fornettis, hanem a másik:D

Amúgy nekem rengeteg ilyen van: Pop tarts, jello, jobb minőségű mogyoróvaj, juharszirup, sütimixek, mindenféle frostingok sütikre, szóval minden, amit az usa kínál:)

Ami nem amerikai: jó burek, narancsos cedevita (tök szuper, van egy vízzel teli palack, a tetejében italpor, és ahogy kinyitod az üveget beleömlik a vízbe az italpor:D)

2011. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pozsonyban kannás almabor !!
2012. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!