Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pennybe visszaváltottam az...

A pennybe visszaváltottam az üvegeket, kaptam 200ft-ról szóló ilyen blokkot, amin van egy vonalkód, tehát, ha vásárolok valamit, tudok vele fizetni. Meddig?

Figyelt kérdés
Tehát az üvegbeváltás napján kell levásárolni, vagy másnap is lehet vele? Azért írtam az ételek kategóriába, mert itt sok háziasszony megfordul, akik közül gondolom talán néhányan járnak pennybe:D
2011. febr. 16. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A Pennynél nem tudom, hogy működik, de más helyeken nem kell aznap levásárolni (legalábbis én voltam olyan helyen). Viszont van, ahol az ilyenkor kiadott blokkra rá van írva, hogy meddig beváltható.
2011. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A CORA-ban korlátlan ideig be lehet váltani, azt tudom.A penny-ben szerintem aznap le kell vásárolni.
2011. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, ma suli után lementem zsemléért + csokit is vettem, és elfogadták (direkt ahhoz a pénztároshoz álltam, aki kicsit butácskább, sokszor rosszul ad vissza, a bankkártyát nem tudja lehúzni, így volt már aki ingyen vásárolt nála, mert a kártyáról nem jött le a pénz stb.. Nem is nézte a dátumot, úgyhogy nem derült ki, hogy elfogadják-e vagy sem, inkább nem kérdeztem rá, de szerintem, ha nem fogadnák el, akkor nem vette volna be a gép a vonalkódot.
2011. febr. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!