Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha naponta megeszek egy...

Ha naponta megeszek egy repat, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jo helyre irom e, igazabol sietek is, szoval irom ide. Ha mondjuk naponta megeszek egy repat, nem sargulok be? lehet hulye kerdes de felek. igy is olyan hulye szinem van
2011. febr. 21. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bajod? Semmiképp. A hörcsögöm is megeszik napi 1 répát, én is 2-3-at vele, semmi bajunk :D
2011. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

" de felek. igy is olyan hulye szinem van "


bocsi de mégis milyen színű vagy ? valószínű ? tegyél föl képet ,lécci

2011. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal már mindenkinek halványabb a bőre színe, persze, ha nem szoláriumozik.

Várjuk a napfényt!!!!!!

2011. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. Mi rendszeresen eszünk a gyerekekkel, sőt, néha gyüm. helyett az oviba is ezt visszük, ha nincs otthon friss gyümölcs. Ott is imádják, ropogtatják, és ez fogy el először.


Üdv!


Ui.: ha az első 2 fogad, illetve füled nőni kezdene, konzultálj egy nyuszival ...bocsi, ez a vicc helye volt

2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta megennél 20-30 DKG nyers sárgarépát illetve olyan anyagokat amig Carotinokat tartalmaznak akkor betud sárgulni a bőröd. De a napi 1 sárgarépa az például segíti a látást és megelőzi a farkasvakságot ami A vitamin hiányában jelenik meg akár 20-21 év körüli embereknél is. A carotint a szervezet átalakítja A vitaminná ami nélkülözhetetlen a szervezetnek. Annyit még hozzá tennék hogy a sárga répa azt hiszem az egyetlen zöldség ami főzve egészségesebb mivel erős rostjai miatt a szervezetünk nem jut hozzá a teljes táplálékhoz de mivel a főzési eljárással kb 25% át leépítjük már a szervezet is könnyebben feltudja dolgozni. Persze itt is megint javallot párolni mint főzni.
2011. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a 20-30 dkg pontatlan csak mondtam valamit lehet hogy félkg számot nem tudok mondani de 1 száltól biztosan nem lesz semmi bajod.
2011. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a titkárnőnk modellkedett, ők akkor naponta megettek 40-50 dkg répát, hoyg szebb színük legyen(jobban fogja a nap és a szoli) erre jó a sok répa. A fiam egyszer babakorában besárgult, mert mindig csak répapürét akart enni.

Napi 3-4 szál sárgarépára még nem reagál a bőröd színe, max. egészségesebb lesz.

A paradicsom is egészségesebb főve.Érdekes módon.

2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy répát mindenki megeszik naponta, annyi a napi levesadagomban is van.
2011. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem olyan "besárgulás", mint ha májgyulladástól sárgulnál be.

Csak némi színanyag halmozódik fel a bőrben, de ettől egészséges magadsz, sőt ez egy egészséges dolog.


De ez a jelenség mondjuk napi 2 kiló répánál jelentkezik, 1 db-tól semmilyen elváltozás nem lesz.

2011. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ennyi répától az égvilágon semmi színváltozásod nem lesz. Ennyit én is megeszem, imááádom :-)
2011. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!