Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A 100%-os paradicsomlé fogyasz...

A 100%-os paradicsomlé fogyasztható diéta alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen szénsavmentes ásványvíz fogyasztása mellett...

[Tudom, hogy nem a legjobb kategória, de itt van esélye az értelmes válaszoknak... :)]


2011. febr. 23. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
ha bolti akkor szerintem ne idd mert ugyanúgy tele van minden sz__arral, ha házilag csináltad akkor igyál nyugodtan
2011. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bolti, és egyszerűen annyira megkívántam a paradicsomot, hogy muszáj volt vennem...

A rendes paradicsom ízre inkább vízhez volt hasonló, ez jobban hasonlít rá <3

2011. febr. 23. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

az első válaszolónak szerintem igaza van, vegyél a boltban paradicsomot turmixold le kicsi víz hozzá és inkább azt idd.

hidd el az igazi paradicsomlének még a színe sem olyan mint a boltié

2011. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésre válaszolva: lehet diéta alatt is inni, föként ha annyira megkivántad, de arra azért figyelj, hogy nem kalóramentes, 1 dl-ben kb. 40-50 kcal van attól függöen, hogy milyen recept alapján készült.

Tehát rendszeresen fogyasztani viz HELYETT nem célszerü, de ha beszámitod, akkor nincs vele semmi baj.

2011. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Bocsi, az utolsónak megy a zöld kezecske csak :)

2011. febr. 23. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
de csak azért megy az utolsónak és az első kettőnek nem, mert azok nem azt mondták, amit hallani akartál?! :D
2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Az elsö kettö nem a kérdésre válaszolt, a harmadik meg igen - de ezt te is kitalálhattad volna.
2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem minden bolti pancsolt. Van néhány márka, amely olyan, mint a házi.
2011. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a S.ió annak számít? (:
2011. febr. 23. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, hogy nem a kérdésre válasz, de flexikon ittál már valódi, házilag készült paradicsomot? Egyik bolti sem olyan, legfeljebb olyan ízanyag-adalékokkal van megbolondítva, hogy legjobban hasonlítson a házihoz.
2011. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!