Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finomak a töltött gabonapelyhek?

Finomak a töltött gabonapelyhek?

Figyelt kérdés
Az Aldiban és a Lidlben már láttam mogyorókrémmel, meg vanília krémmel töltött gabonapelyhet. Régóta gondolkozok már azon, hogy vegyek-e, de 750 g-os kiszerelésben van csak, és nem is olcsó (750 Ft). Próbáltátok már? Megéri? Melyik a jobb, és hol vettétek?
2011. márc. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vaníliásat ettem, Tescosat, kimértet és ízlett. Tej nélkül is jó ropogtatni. :) (barátnőm vette, nem tudom mennyi volt)
2011. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
húú van amelyik nagyon finom...én budapesten szoktam venni egy,azt hiszem 125 grammos,karamellás csomagot 175 ft-ért.Az egy eurósban vettem. [link]
2011. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
naaagyon finom!! több fajtát ettem, abban biztos vagyok, hogy mogyorótöltelékes volt az igazi.
2011. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon finom, mikor meg nem csoro egyetemista voltam ettem parszor. Ha megengedheted magadnak, akkor probald ki.Kov. honapban en is veszek...meghoztad a kedvem(:

En valami noname-et vettem egy kisboltban, de mar az is draga volt.

(koszi a linket, megnezem en is)

2011. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, néhány éve nagyon szerettem őket.

Legjobban a nugátos, ízlett. A vaníliás annyira nem jött be.

De én nem tudtam, hogy ilyen drágák..

Egyébként ha veszek akkor valami Lidl-ös gabonapelyhet választok. (Csak már elfelejtettem a nevét)

2011. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!