Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi palacsintát bírsz...

Mennyi palacsintát bírsz egyszerre megenni? Van valami extra töltelék, amit szeretsz?

Figyelt kérdés
Nekem a maximum, egy ültő helyemben 10 db volt (leves után). És nagyon szeretem a porcukor+frissen csavart citrom tölteléket, illetve a túró+naracs (egyéb) lekvár keveréket. És TE?
2011. márc. 3. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában már sütés közben kezdem fogyatékolni :-)

Olyan 6-8 db-ot szoktam megenni egymás után. A kedvencem talán a nutellás vagy nutellás-banános, de nagyon szeretem különböző lekvárokkal is.

2011. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Rengeteget!:)

A lekváros a kedvencem!

No meg a Hortobágyi!:)

2011. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 8 ami még jólesik,de lecsuszna 10-12 is az tuti.

Amúgy a kedvencem az amikor benne nutella,tetején tejszinhab és arra rá nesquiq csokiöntet.

2011. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én is eszegetem sütés közben, de még sohasem számoltam, 8-10 szerintem simán lemenne, túróval :D
2011. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát kb. nálam is olyan 10 a max. talán. Aztán pihenek egy kicsit és folytatom:D

Nagyon imádom(L) Én mindenfélét, amiben csoki vagy kakó van:D Tehát jöhet a kakóporos, nutellás, a túrós vagy lekváros már kevésbé. A túrós nehéz, a lekváros meg nagyon édes :É:D

2011. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
uhh, hát 10-15 biztos lemegy. :) Kedvencem a baracklekvár+ mák, vagy u.ez diósan. Isteni finom!
2011. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
7-8 db-ot tudok általában,kedvencem a fahéjas.Meg ugye a klasszikus nutellás és a baracklekváros :D
2011. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Kamaszkoromban 18 db-ot ettem meg, a vége egy alapos gyomorrontás volt, nem részletezem, másnap jött ki szinte

egészben...


Mostanában kb 8-at 10-et eszek meg, imádom a fahéjasat, és a kakaós-lekvárosat, a lekvárra szórom a kakaóport, így nem kell várni, h a kakaó felolvadjon a palacsintában, azonnal ehető.

2011. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig változó,hogy mennyit eszek.

ÚÚÚ említetted a porcukros citromos palacsintát,az tényleg durva.De a Gundel palacsinta is nagyon finom.Vagy amikor a masszába almát reszelsz,kisütöd és porcukrosfahéjjal megszórod.

2011. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

18!!! Te jó ég!

Mondjuk Fekete Lacinak biztos nem ártott volna meg :)


Igen, az almás palacsinta is nagyon finom,meg a sajttal és majonézzel töltött és panírozott sem rossz.

2011. márc. 3. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!