Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ehetek palacsintát ha előző...

Ehetek palacsintát ha előző nap volt megcsinálva, elkészítve? Szóval másnapos palacsinta

Figyelt kérdés
nem leszek beteg tőle?
2011. aug. 15. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hűtőbe volt, megeheted.
2011. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Attól függ, hogy melegben volt a pulton vagy hűtőben?:) Ha hűtőben volt, akkor nyugodtan megeheted, ha pulton.. hát.. ha estefelé volt megcsinálva, akkor megeheted szerintem.. Ha reggel.. legfeljebb lesz egy kis hasmenésed, de nem több...:D
2011. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
spájzba volt a hűtő tetején
2011. aug. 15. 11:21
 4/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan edd meg, ne gondolj semmi rosszra. a palacsinta magas hőfokon átsül rendesen, szóval nem lehet baj.

mikróban fel is melegítheted.

2011. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem volt hűtőben és elég meleg van kint én tuti nem enném meg mivel tojás van benne. Rendben, hogy jól átsütött finomság, de sok benne a gyorsan romlandó anyag. Máskor tárold a hűtőben :-)
2011. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a palacsinta tészta 1 nap alatt nem romlik meg még melegben sem. Viszont ha esetleg a töltelék romlandó, akkor meggondolandó.
2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a spájzban volt semmi bajod nem lesz tőle az ég egy adta világon semmi.
2011. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy tovább variáljuk: ha panel lakásban épített "spájzban", akkor én kidobnám. A kertes házak valóban hűvös spájzában (hacsak nem krémes töltelék) akkor óvatosan belekóstolnék.
2011. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, megeheted. Szombaton ebédre sütöttem palacsintát, a maradékot vasárnap délelőtt ettem meg és még élek.
2011. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem volt hűtőben.

Utolsó vagyok.

2011. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!