Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen salátát vacsorának?

Milyen salátát vacsorának?

Figyelt kérdés

Olyan salátarecepteket keresek, amiket vacsorának vagy ebédnek valók magában, és jól lehet velük lakni. HAonlóra gondolok, mint a franciasaláta, orosz hússaláta, tojásos krumplisaláta, tehát nem kimondottan fogyókúrás, hanem normál étkezésre való. Amit nem szeretnék, az halak illetve tenger gyümölcsei, mert azokat nem ehetem.


Ha lehetséges, kipróbált recepteket irjatok. (Tudom, hogy a neten van rengeteg recept, de nem tudom eldönteni, hogy melyik jó és melyik nem.)


Elöre köszönöm.



2011. márc. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon finom:

[link]

Ha esetleg félturbózód tojással, vagy natúr hússal, vagy sajtos hússal akkor még jobb.


Ezt szintén lehet hússal is enni:

[link]


Még ez is nagyon jó (Bár én fenyőmag nélkül készítem):

[link]


Lehet nem ilyenekre gondoltál, de azért remélem segítettem. :)

2011. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek nagyon jók, a válaszodat hasznosnak jelöltem.


Ha valaki tud még hasonlókat, akkor legyen szives!

2011. márc. 4. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó nagy adag, de nekünk nagyon bejött: 1 kis doboz tejföl, 1,5-2 dl majonéz, 1 konzerv kukorica, 5 db virsli, kis petrezselyem,bors, hagyma

A hagymát felkarikázod, a tejfölt+majonézt+petrezselymet+borsot jól kikevered, majd bele a hagyma,a lecsöpögtetett kukorica, majd a felkarikázott virsli. A virsli olyan legyen, ami nem lehúzandó bőrös. Pl. Orsi, sága stb jó.

Egy fél órára tedd hűtőbe, isteni!

2011. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni!
2011. márc. 5. 20:38
 5/6 anonim válasza:
ezeket én is kipróbálom:)
2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 e-ditta ***** válasza:
Én is találtam érdekeset, amit ki fogok próbálni.
2012. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!