Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hollandiában mennyi pénz megy...

Hollandiában mennyi pénz megy el 1embernek élelemre? Milyen gyors, egyszerű kajákat lehet csinálni ha nincs elég időm? VEGA VAGYOK!

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

ha vega vagy örülj, sokkal olcsóbbak odakint a piacokon az egzotikus zöldségek, gyümölcsök, mint itthon


én 12 éve voltam kint, de 1 euróért lehetett venni pl 3 nagy mangót, míg akkor idehaza 299 ft volt 1 csoffadt mangócska


nem beszélve arról, hogy van főzőbanán meg minibanán, olyan zöldségek, amit itthon boltban még nem láttál...

2011. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az árak jelenleg nagyjából olyanok, mint otthon. persze nagy árkülönbségek vannak pl. a Jan Linders vagy a Super de Boer drágább mint mondjuk az Albert Heijl vagy a Lidl.

de egyébként ugyanazok a fűszerek, gyümölcsök, ha otthon tudsz gyorskaját csinálni magadnak akkor itt is fogsz tudni:)

2011. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Az Albert Heijn a legdrágább, az Aldi és a Lidl a leginkább emberközeli az árak tekintetében. Középen van a Vomar, én azt ajánlanám. Napi 5 euróból én el tudnék lenni, de te inkább 10-zel számolj. Kenyér, zöldséges sandwich spread, sajt, vega pizza, paradicsomleves, mini palacsinták...
2011. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!