Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek? ("nincs mit enni",...

Mit egyek? ("nincs mit enni", "pénz nincs" kajára, bolt messze van 13/f)

Figyelt kérdés
Úgy ennék valami jót.... most jelenleg van itthon 1kg kenyér paprikás szalámi,ketchup,majonéz,mustár,zöldségek,tej,margarin... akkor gyümifélék,amit úgy megennék,csak undorító szaga,íze van a fagyasztó miatt,azt meg egye meg azt akinek kell,de nekem nem.Akkor... fűszerek,pudingmahhoz sincs kedvem.... mindig csak tejbegrízt,pirítóst,capuchino-t,teát,(főt ételt) fagyasztott eper(az egyetlen dolog,cukrozott,összetört) akkor meg ugye ami van itthon, DE AZOKTÓL MÁR CSÖMÖLLETEM VAn. Ezekből mit lehetne kihozni,ami nekem teccik is?... az hogy nincs pénz, azt a mamám mondja,aki utál engem,egyfolytába belémköt,de meglátásom szerint csak azért,mert apámtól származok(kihez anyám szökött még régen,kitöl már elvállt,megcsalta anyám.)a bot azért van messze,mert 3km-t kell biciglizni egy normális boltért,supermárketért,mondjuk peny,lidl, tesco, nincs autó.
2011. okt. 29. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

szendvics, esetleg pirítóssal

vagy rendelj pizzát

2011. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

kicsit túlreagálod a dolgot, másoknál ennyi ennivaló sincs. csinálj szalámis melegszendvicset, pláne, ha egy kis sajt is van, azt kecsappal, mustárral eheted.

a fagyott gyümiket egy kis tejjel turmixold össze, így finom taápláló italod is lesz.

2011. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
a zöldségből és majonézből csinálhatsz franciasalátát. Vagy szalámis szendvics abba is tehetsz majonézt úgy nagyon finom. így ennyi jutott eszembe.
2011. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Védd a fákat, egyél hódot!
2011. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
én is a melegszendvicset ajánlom. :) és fel a fejjel, hidd el, másnak még ennyi kaja sincs otthon ! jóétvágyat ! :-)
2011. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért mondja a mama, hogy nincs pénz, mert szeretné, ha hónap végén is tudna neked mit adni enni. Meg fizetni neked az internetet. Ha ez vigasztal, sok-sok családnál ennyi sincs ám. Fagyasztott gyümölcs? Eper? Én ismerek olyan anyukát, aki nem tud epret venni a gyerekeinek.
2011. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
De el vannak kényeztetve a mostani gyerekek. :( A fagyasztott gyümölcsök nagyon drágák,örülj neki ha ilyet ehetsz,a szalámi sem utolsó,meg nem kell válogatni,hogy ilyen meg olyan undorító szaga van a kajának...csinálj egy szalámis szendvicset,zöldséggel,igyál utána 1 pohár tejet és kész...Más szegény emberek meg örülnek ha vajas kenyérre jut!
2011. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tekerd le bicajjal a boltig a 3 km-t oda, aztán vissza = 6 km.

Utána kenj egy darab zsíroskenyeret, tetejére só, törtpaprika, és imádni fogod! A legvégén egy csésze tea.

Fejedelmi vacsi, hidd el, nagyon jól fog esni!

2011. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bumbi02 ***** válasza:
100%
3 km még futva is 13-15 perc, biciklivel a fele kb..Nehogy már lusta legyél 20 percet dolgozni a kajáér.. Meg nem igaz hogy ennyire nem tudsz mit enni, ennyi kajából. Egyél melegszendvicset azt kész...
2011. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
szuper, én írtam először melegszendvicset, én le lettem pontozva 68 %-ra. aki utánam írta, 100 %-os választ adott.pedig lényegében teljesen egyformát írtunk és gondoltunk...
2011. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!