Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb [legegészsége...

Melyik a legjobb [legegészségesebb, legjobb minőségű] tea, ami Magyarországon kapható?

Figyelt kérdés
Meguntam, hogy minden teáról [pickwick, lipton] csak azt hallom, hogy aroma, aroma, aroma, adalék, adalék, adalék. Állítólag van valamilyen természetes teakeverék, de nem tudom a nevét.
2011. márc. 10. 19:35
 1/5 TheAnonymus11. válasza:
59%
Csinálj magadnak.Az a legjobb.Szedj teafüvet s főzd meg...
2011. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom, hogy általában a szálas tea jobb minőségű, mint a filteres. A filterbe akármit bele lehet darálni, úgysem látja senki, egy kis aroma, és el van intézve. A szálas (pl.: gyümölcsteákban) is lehet azért aroma, de abban legalább nagyjából fel lehet ismerni, hogy mi van benne.
2011. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Naturland teákat iszogatok, nincs olyan bomba íze mint a pickwicknek(pl csipkebogyo-hibiszkusz teák összehasonlítása),de finom.
2011. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, de a kérdésem az volt, hogy melyik tea a legjobb, nem az, hogy miben mi van, vagy melyik a kedvencetek.

utolsónak köszönöm, a naturland teákat ismerem és fogyasztom is.

2011. márc. 10. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A teaházakban lehet kapni nagyon jó minőségű teákat. Pl. az 1000 tea teaházban, tőlük rendelni is tudsz a neten keresztül.

[link]


Ha nagyáruházban akarsz venni, akkor szálas teát vegyél, bár azok meg sem közelítik a teaházi teákat (mondjuk ez is teaház függő). A Naturlandos teák jók.

2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!