Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van a kockás...

Csak szerintem van a kockás túró rudinak egy kicsit benzin íze? :-)

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem pont azt az egyet etted meg, amibe benzint csepegtettek :D
2011. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, még nem kóstoltam benzint :D
2011. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

énsem még:D de olyan íze van mint a benzin szagnak:D na...értitek:D:D

amúgy már sokat ettem...:D nemértem miért érzem ezt az ízt...:D lehet, velem van a baj...bár akkor más túrórudiknak is ilyen lenne az íze...

más nem tapasztalt "benzin ízt" a kockás túrórudikon??:D

2011. márc. 14. 20:59
 4/8 A kérdező kommentje:
*ban :$
2011. márc. 14. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan megszerettem. A kérdésed kapcsán vettem először, gondoltam, megkóstolom. Más, mint a többi, szerintem nagyon egyedi és finom. Persze, a pöttyös az igazi, de nekem ez is bejön. Talán nem olyan édes, ettől ízlik. A benzinre meg egyáltalán nem emlékeztet.
2011. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegnap megkóstoltam és egyből bevágtam belőle kettőt! Finom volt, mondjuk nálam továbbra is a Pöttyös marad az igazi :D
2011. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

óó:D akkor csináltam egy kis reklámot a kockás túrórudinak:D

egyébként nekem is ízlik, de nem tudom miért, érzem rajta ezt az ízt, lehet az én ízlelőbimbóimmal van a gond:D

köszi a válaszokat!:)

2011. máj. 8. 19:02
 8/8 Mr.Light válasza:

Helló!


B.Ú.É.K. Mindenkinek!


A kérdésed jó, mert régebben, kb 2-3 hónapja én is vásároltam ilyen túrórudit, és nekem is ilyen olajos üzemanyagos vacak íze volt, azóta vettem ugyan, de annak meg tök jó, teljesen más, finom íze volt. nemtudom mitől van, de létezik ilyen "benzines ízű" kockás rudi. :D

2014. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!