Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Drága a benzin?...

Autósok! Drága a benzin? Tényleg? Azta! Mégis tele van a főváros /is/ dugókkal hogy sokszor mozdulni se lehet az autóktól! Szerintem meg ha drága lenne nem menne mindenki autóval szarni.

Figyelt kérdés
Kivétel az a sok munkába járó meg aki máshogy nem tudná megoldani! De rengetegen vannak akik megtehetnék tömegközlekedéssel is ugyanezt csak ahhoz nehéz a seggük!
2010. dec. 18. 14:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező, kívánom neked, hogy észrevedd majd a kenyéren, a benzin árát!
2010. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
65%
És arra nem gondolsz, hogy az a sok munkába járó stb., aki a kivétel, ők is vannak annyian, hogy az ezernyolcszázas években, lovaskocsi forgalomra tervezett utak átbocsátóképességét jelentősen meghaladják?
2010. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Előre leszögezem, hogy vidéken lakom és Pestre járok dolgozni, így ennek tudatában válaszolok!


Igen, marha drága, de egyszerűen a magyar tömegközlekedés egyenlő a nullával.


A BKV járművei koszosak, késnek, sokszor fűtés sincs, fertő az egész, ráadásúl még drága is.


A MÁV a másik, épp néztem a múlt héten a menetrendet, ha minden nap egy fél órás átlag késést mondok, akkor nem túlzom el a dolgot, elég kellemetlen a -10 C ban várni, ráadású ennyi pénzért.


Végezetül azt mondom, hogy nekem megéri azt a pár ezer forint pluszt, hogy autóval menjek, kényelemben, melegben és tisztaságban háztól házig.

2010. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
35%
Leszarom a benzint. Dieseles kocsim van, nagyobb motorral, s ráadásul kevesebbet is eszik. Ez a véleményem a benzinesekről...
2010. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Lehet meghaladják de ha már ilyen olcsó /állítólag/ a benzin akkor miért kell mégjobban ellehetetleníteni a közlekedést a sok lusta miatt akik miatt ti is többet szívtok! Feltételezem ti is azért mentek autóval mert muszáj, ezért nem is rólatok szól a kérdés... Én is autós vagyok sőt ímádok menni taposni hozzáteszem eddig balesetmentesen, viszont csak akkor megyek ha muszáj de persze nem lehet mert mindenhol dugó van! Ja és nem eszek kenyeret mert meguntam... Zsemle kifli...
2010. dec. 18. 14:29
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

LoL kérdező! :D

Te kész vagy. Menyi az intellingenciád, hogy nem fogtad fel mit írtam neked? :) 70 felett van azért? Egyél csak zsemlét, igazad van, az nem drágul a benzinnel... Szerencsétlen...

2010. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
A dieselt nem is jegyzem mintha nem is lenne mert oké hogy olcsóbban karikázol de majd ha adagolót vagy hengerfejet kell cserélni és 0fok alatt segítséget kérsz hogy elindítsd, na akkor reklámozzad az olajkályhádat! És feltételezem hogy tőled meg is kaptam a választ mivel az OLCSÓ dízelautók miatt nem lehet megmozdulni... Köszönöm a kielégítő választ!
2010. dec. 18. 14:35
 8/40 A kérdező kommentje:
A te intelligenciád nem akarja meghaladni azt a szintet hogy ráébredj, azt a zsemlés mondatot csak gúnynak szántam! Ha valaki gúnyolódik veled észre sem veszed? Gratulálok IQ fighter!
2010. dec. 18. 14:37
 9/40 anonim ***** válasza:
80%

Miből gondolod hogy a sok autós lusta disznó? Mi van ha mindenkinek muszáj a kocsit használni?

Te magad is kocsival jársz,akkor te is lusta vagy ezek szerint..Miért gondolod,hogy bárkit megszólhatsz ezért??

Nekem nincs autóm,nincs jogsim,így minden nap tömegközlekedési járművel járok.Mégsem fikázom egyik autóst sem,mert nem tudhatom miért így közlekedik..

Amíg végleg félre nem teszed az autódat,amíg nem kezdesz te is a BKV-val járni addig inkább fogd be a szád...

2010. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Többet járok tömegközlekedéssel mint autóval utolsó! Te is bírálsz anélkül hogy tudnád mikor miért megyek autóval! /Hozzáteszem azért a BKV-n bliccelek a vonat meg ingyen vanHAHAHA!/
2010. dec. 18. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!