Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok kalóriát tartalmaz egy...

Sok kalóriát tartalmaz egy palacsinta amiben van töltelék?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a lekváros, kakaós, túrós, nutellás palacsintára hogy mennyi kalóriát tartalmaz, és természetesen arra is kíváncsi vagyok egy pucér palacsinta mennyi kalóriát tartalmaz?


Ebben a csodapalacsintában sok kalória van?

[link]


2011. márc. 14. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

a palacsintában eleve sok van...

de mindent lehet, csak mértékkel. amíg kettő, max három palacsintából áll az ebéded, nem hat-hétből, és mozogsz rendesen, addig nem számít

2011. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

kcal.hu-n kiszámolod


de nyugodtan ehetsz belőle


vagyis inkább ne egyél, küldd el nekem :D

2011. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

és ha ebédre nem eszem semmi mást csak 5-6palacsintát és vacsorázni nem vacsorázom akkor is sok az 5-6?

2011. márc. 14. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és már párszor kiszámoltam itt, egy vékony hagyományos tejes-tojásos palacsintában 90-100 kcal van üresen....nyugodtan mehet belőle pár darab, ha utána ráhúzol a sportra még fél órát, akkor meg aztán tényleg nincs mitől félni
2011. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
öhmm.. attól függ, fogyózol-e, vagy sem... ha fogyózol, inkább levest többet, és kevesebb palacsintát. Ha csak súlyt tartanál, akkor ehetsz többet, de inkább ötöt, mint hatot :) vacsorát ne hagyd ki, egy joghurtot egyél ez esetben, mert az se jó, ha kihagyod. És ha komolyan aggódsz a kalória miatt, vacsim után 20 perccel fuss egy kört egy sportpályán, vagy valami. :)
2011. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"öhmm.. attól függ, fogyózol-e, vagy sem... ha fogyózol, inkább levest többet, és kevesebb palacsintát. Ha csak súlyt tartanál, akkor ehetsz többet, de inkább ötöt, mint hatot :) vacsorát ne hagyd ki, egy joghurtot egyél ez esetben, mert az se jó, ha kihagyod. És ha komolyan aggódsz a kalória miatt, vacsim után 20 perccel fuss egy kört egy sportpályán, vagy valami. :)"


Nem most nem fogyózom, régen fogyóztam. Súlytartás a cél már jó ideje.

Imádom a palacsintát, meg az almás kalácsot is, ezek a kedvenc édességeim ;) persze szeretem még a tejtermékből készült dolgokat is, na de az nem házilag elkészített édesség.

Hát szerintem is 5db palacsintát eszek, általában annyit is szoktam.

Ha nem eszek levest gondolom akkor is pontosan 5db mehet be max igaz? ;)

Azt az 1db joghurtot amit vacsira eszek legkésőbb hány órakor mehet be? Vagy egy tejszelet vagy egy rudi nem mehet be helyette? ;)

Köszönöm a választ ;)

2011. márc. 14. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

este olyant egyél, amiben nincs sok kalória. A tejszeletet edd délelőtt ^^ azért írtam a levest, mert a folyadék fogyasztása fontos, mert anyagcsere-serkentő. Jelenleg én is súlytartáson vagyok, igaz alig eszem általában xD de a régi életmódom és a fogyás alatt bőven tanultam ilyeneket - mindenféle menő és drasztikus új fogyókúra nélkül.

Megehetsz 5 palacsintát, ha annyihoz szoktál hozzá, de tornázz mindenképpen :)

2011. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan készíted. Palacsintát lehet ásványvízből is csinálni. A szétválasztó diétánál simán bele fér pl. Szerintem egyél nyugodtan, amit megkívánsz, csak mértékkel! 2-3 óránként eszel egy keveset, nem kipurcanásig, az teljesen jó!
2011. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"És ha komolyan aggódsz a kalória miatt, vacsim után 20 perccel fuss egy kört egy sportpályán, vagy valami. :)"


és az én vacsim után is fuss egy kört, ez már két kör, plusz ha még a sajátod után is futsz, nyugodtan tolhatsz kettővel több palacsintát :)

2011. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"és az én vacsim után is fuss egy kört, ez már két kör, plusz ha még a sajátod után is futsz, nyugodtan tolhatsz kettővel több palacsintát :)"


Rendben akkor +3kör :D ennyit megér picit több pali mert imádom nagyon :D

2011. márc. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!