Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Télen hidegen vagy melegen...

Télen hidegen vagy melegen isszátok az üdítőket?

Figyelt kérdés
Mert én személyszerint meg nem tudnék melegen inni egy kólát, de semmilyen rostos üdítőt se. Amúgy azért kérdezem, mert nekem vagy 4-5 ismerősöm is melegen issza télen. Én csak az nem értem, hogy egy 23 fokos lakásban minek meleget inni, nem kint van mínusz 10 fokban.
2011. márc. 17. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem csak hidegen üdít az üdítő!
2011. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is általában teát iszom. Azt melegen, vagy langyosan. De van amikor vizet iszom, azt csak hidegen tudom. De ha nagyon hideg úgy nem szeretem, mert én torokfájós vagyok. Kólát, üdítőt ritkán iszom.
2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szoktam melegíteni az üdítőket, de az is igaz, hogy nem is hűtöm,hanem szobahőmérsékleten tartom.

És nyári nagy melegben inkább bedobok egy pohár meleg teát, mint egy jéghideg üdítőt. Féltem a torkom, mert a gyulladás hamar átmegy a fülemre.


Üdv!

2011. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én is mindent hidegen iszom, de láttam már nemegyszer,hogy a piaci büfében egy pasi megmikróztatja a kóláját.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meleg kóla???

Fúj, fogkrémet nem nyomnak bele egyből? XD

2011. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A meleg a szobahőmérsékletet jelenti.
2011. márc. 17. 19:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaa, az azért más. A szobahőmérséklet teljesen rendben van, télen meg főleg. Például ha bent marad a szobában mondjuk vendégség után, és rájárunk, akkor nem pakolgatjuk mindig a hűtőbe (be sem férne).
2011. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!