Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A knorr salátaöntet porok...

A knorr salátaöntet porok mennyire jók, melyik a finomabb?

Figyelt kérdés
Fejes salátához kellene.
2011. márc. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban bejönnek azok az öntetek, amiket én magam készítek. Nekem a knorrosok túl sósak, így sokkal több joghurt (vagy amit ír hozzá) kell bele, mint amit ír. Utána meg pótolhatom a többi fűszert. De én eleve eléggé sótlanul eszem az ételeket. Emígy meg, hogy melyik a jobb... Kinek melyik ízvilág jön be jobban. Na meg milyen salátához kell? Mi lesz még benne a salátán kívül?

De ennyi infó alapján nálam ezer sziget öntet, az nagyon finom (ha én magam készítem :) )

2011. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ezerszigetet és a kaprosat.
2011. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ezek a knorr porok egyszerűen nem ételek, normális emberi fogyasztásra alkalmatlanok. A következő egyszerű tanácsot fogadd meg, nekem bevált: csak olyasmit vegyél meg aminek az összetevőit a dédnagyanyád is ismerné.
2011. márc. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb és jobb,ha magad készítesz valódi fűszerekből és alapanyagokból öntetet. Ezekben rengeteg mesterséges,egészségre káros anyag van. Soha nem adnék a családomnak ilyenekkel készített ételeket.
2011. márc. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólókkal tökéletesen egyetértek.Olcsóbb és egészségesebb a saját készítésű,nem tart semeddig beleszórni a pár fűszert a kefírbe vagy natúr joghurtba.
2011. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Borzalmasak...

Natúr joghurtba reszelj fokhagymát és tegyél bele igazi fűszert (frisset, fagyasztottat, végszükség esetén szárítottat).

2011. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!