Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért finomabb a tescos...

Miért finomabb a tescos grillcsirke mint a házi?

Figyelt kérdés

Többször is ettem már házi csirkét/kakast,de mindegyiken alig volt hús..ami meg volt az olyan rágós volt mint a fene.

A tescoson pedig 2x annyi van,hófehér színű és "krémesebb" is ráadásul.


2011. okt. 19. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A fűszertől is függ és a készülék is egyenletesebben süt.
2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok, ha a tápszeres-vizes hús jobban ízlik, mint az igazi háztáji csirke!
2011. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ízlés dolga, vagy aki házilag csinálta, béna volt. Nekem a kedvenc ételem a grillcsirke, de a teszkósat nem bírom megenni, borzasztó, zsíros, égett, íztelen... amit magam sütök, az ezerszer finomabb.
2011. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

A nátrium glutamát egy súlyosan addiktív adalékanyag, amivel a sós ételeket teszik ízletessé. Ettől finom a mekis kaja, a chips, a vegeta, a zacskós leves, leveskocka, fűszerkeverék...

Étvágynövelő hatása van, de fejfájást, tanulási nehézséget, hányingert, hasfájást, szívdobogást okoz ha túladagolják.

Az édes párja az etil vanilin, amivel meg az összes édességet rakják tele.


Az ember észrevétlenül rászokik, és egyre több kell ahhoz, hogy finomnak érezze az ételt.

2011. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Lehet egy stílusod, ha tescos hulladékot eszel és még jobban is ízlik, mint a házi!
2011. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy aki a házit sütötte kiszárította azt. nem a csirke volt rossz, csak a szakács...
2011. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor eddig mindenki kiszárította...?

De még ha ki is szárították volna..akkor is fele annyi hús sincs rajta mint a tescoson..ami meg van azt meg 5 percig kell rágni mert olyan mint a rágógumi.

2011. okt. 19. 13:59
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Otthon nem lehet olyan grillcsirkét sütni, mint a profi grillsütőkben! Én a Sparosra esküszöm, még a Tescósnál is finomabb! Rá nem fogok szokni, de néha elcsábulok. Belül is szaftos, és ízletes. Én nem azon vitatkoznék, hogy a háztáji csirke finomabb-e, vagy a tápos, mert mindegyik a maga módján. A kérdés az, hogy ki mihez van hozzászokva!
2011. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

A "nagyipari" sültek íze általában egész más, simán előfordulhat, hogy neked jobban ízlik. A menzás ételeket is nehéz leutánozni, mert más alapanyagokkal, nagy mennyiségekkel dolgoznak. Én speciel szeretem az auchanos grill csirkét is, és azt is, amit nagypapámék nevelnek otthon, és apu süti meg. :)


/A nátrium glutamátról pedig annyit, hogy nem tudom, más termékekkel mi a helyzet, de az európai mekikben szigorúan tilos a használata. (Persze nem azt állítom, hogy ne lennének egészségtelenek a mekis kaják, de nátrium glutamát nyomokban sincs bennük.)/

2011. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Manapság sokan egy húslevest nem tudnak normálisan megfőzni, nemhogy csirkét sütni...

Sokaknál az a gond, hogy kis elektromos sütőben csinálják, abba meg csak a minicsirke fér bele, amin nyilván kevés a hús. Egy grillezős sütőbe már belefér egy normális méretű csirke is, amin lesz hús. Onnantól már csak az a kérdés, hogy az illető be tudja-e megfelelően sózni, pácolni, tudja-e a sütést jól szabályozni. Ha nem, akkor nem lesz jó a csirke.

Nagyüzemileg ezt állományjavítókkal és ízfokozókkal érik el, úgy persze könnyű :D

2011. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!