Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom a garnélarák? Milyen...

Finom a garnélarák? Milyen ízű, hasonlít valamihez az íze?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a velőhöz hasonlít, csak kicsit keménykésebb, nem olyan lágy, de csak tangerparti országban érdemes enni, ahol friss, mert az itteni konzervekben én spec. csalódtam. kb olyan a különbség mint egy érett finom ananász, vagy a konverv, vagy egy fáról szedett őszibarack, meg a dobozos görög felezett barack közti különbség, Végül is van, aki szerint mindekettő finom. Kóstolni azért mégiscsak érdemes.
2009. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Finomnak nagyon finom, egyik kedvencem a sok kínai kaja közül, de nem nagyon van mihez hasonlítani. Meg gondolom attól is függ hogy akarod elkészíteni.
2009. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!éN EGY PIZZÉRIÁBA LÁTTAM, H VAN GARNÉLARÁK SALÁTA, lehet h kiprobálom.
2009. febr. 23. 14:09
 4/4 tade ***** válasza:
21%
Huu, nagyon finom. Bar en konnyen beszelek, ugyanis Olaszban lakok, igy barmikor tudok enni, de nagyon ajanlom akar tesztaval, akar pizzan, sutve, parolva, salatban. En mondjuk osszes tengeri herkentyut imadok, akar maszik, uszik, lebeg :) Sot mar elo rakot is foztem meg, majd boncoltam szet, es ettem meg :) Nagyooonn finom. Tudom nem szep dolog elve rakot fozni, de hat istenem, ha lud legyen mar kover
2009. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!