Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok valami jó receptet...

Ajánlanátok valami jó receptet Pangasius filé + garnélarák párosításra?

Figyelt kérdés
Már van jól bevált receptem pangasiusra, de most van egy adag garnéla is a hűtőben, ami önmagában kevés, ezért szeretném valahogy össze kombinálni a hallal.
2011. szept. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rontsd el a rákot a hallal, én előételt vagy salátát csinálnék belőle.
2011. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is ráksaláta lenne a legjobb választás.van egy csomó jó recept a neten, válogass kedved szerint.
2011. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
Ne egyél a zsíros kenyér mellé bélszínt...
2011. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a rákot vajon enyhén megpirítva, főzve tésztával nem annyira. Egyszer megsütöttem cápa steak mellé, nagyon fincsi volt. Tegnap este megsütöttem a halat, bekentem mustárral, megszórtam bazsalikommal, tetejére tettem paradicsom és cukkini karikákat és az egészre rá a sajtszeleteket. Köszi a válaszokat, a garnélák még megvannak :-)
2011. szept. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!