Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Így egészségtelen a pizza?

Így egészségtelen a pizza?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy egészségtelen-e úgy ahogy én eszem:

szóval azokat a széleket a végéből nem eszem meg,ami ugye csak tiszta tészta (mert nem szeretem),a többi részét megeszem minden szeletnek,amin van sonka,tejföl,sajt és paradicsom. Szerintem nem egészségtelen ez,a sajt tele van kálciummal és a sonkában van fehérje!

Nem ?


2011. márc. 21. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is így eszem. Nem csipázom túlsággal a szélét... sőt.
2011. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, egy pizza nemigen lehet egészségtelen. Amíg jó érzést kelt benned, miközben eszed, akkor semmiképp sem káros, legfeljebb a pénztárcádra (főleg, hogy kidobod a széleit).
2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:aranyos vagy,de jól jött volna egy válasz a kérdésemre is :D


2.válaszoló:van benne valami :)


Képzeljétek,olyan sok ídőt töltöttem a fogyókúra kategóriánál,hogy 3x is elkellett olvassam a második választ,ameddig "nem igazán lehet egészséges " helyett " nem igazán lehet egészségtelen "- t tudtam olvasni xD

2011. márc. 21. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ennyit parázni a pizza szélein. Edd meg jó egészséggel, aztán sportolj egy rendeset! Bűntudat letudva!


Ha meg félsz a tésztától, akkor meg ne egyél pizzát, duh! Szénhidrátra ugyanúgy szükség van, mint fehérjére és zsírra!

2011. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
"Szénhidrátra ugyanúgy szükség van, mint fehérjére és zsírra!" Így igaz, de egy átlagos pizzában nem is kapsz mást, ezért egészségtelen a pizza (én is szeretem, de ha csak ezt ennéd, feldobnád a bakancsot). A gond az, hogy egy csomó étel töményen adja a zsírt, szénhidrátot és a fehérjét, miközben alig ad mást, ami nagyon kellene. Tehát nem a pizzával van a baj, hanem azzal, hogy ha megettél egy pizzát, nem akarsz utána gurítani egy almát...
2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mintha a pizza közepén nem lenne tészta... csak vastagabb.


Én párom sem eszi meg, férfi létére ráadásul nem is fogyózik. Én meg mindig megyeszem, mert idegesít, hogy az 1100-1400Ft-os pizzának akkora része ki van dobva.


Ja, és pizzából is van egészségtelen, nem egy olyat látni, amin szalonna meg mit tudom én mi van. Na azt aztán ehetjük szélével, szél nélkül, tök mindegy

2011. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából maga a pizza tésztája is egészségtelen, tömény szénhidrát, ami rákerül, annak meg nincs tápanyagértéke, ugyanaz,mint a mekis burger.sonka, tejföl sajt, nem egy nagy egészségtár.
2011. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyi olasz gyerek felnőtt tésztán.Érdekelte őket,hogy egészséges?A válasz egyszerű:NEM!

Hát akkor meg mit paráztok azon,hogy egészséges vagy nem.Minden egészséges mértékkel és ha sportolsz mellette!

2011. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzésként, az olaszoknál az a trükk, hogy a "főtt" tésztát nem főzik meg annyira, mint pl. a magyarok szokták, hanem egy picit ropogósabbra. Így a tészta kis része szívódik fel csak. De attól is el lehet hízni, ha nem gyúrsz mellé...
2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!