Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vélemények a Happy Hot Pizzáró...

Vélemények a Happy Hot Pizzáról? Illetve olcsó pizza? Ötletek?

Figyelt kérdés
A tescoban 1kg-os pizza van 500valamennyiért újra
2011. okt. 20. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
hát én egyik nap olyan finomat gyúrtam hogy eldöntöttem többet nem veszek és nem rendelek pizzát olyan ügyes vagyok :)a legfinomabb és legolcsóbb az amit te csinálsz:P
2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Erika333 válasza:
Egyet ertek az elottem szoloval...a leg jobb a hazi amit te csinalsz...es olyan feltettel amivel csak kivanod....nem ordongos es gyors (tapasztalat ;) )
2011. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én egyszer csináltam házit 4db-ot de a kutya ette meg mert annyira rossz lett a tészta pedig a feltétek jók voltak. Továbbá ha fagyasztott van azt is mikróban szoktam még ha rá is van írva hogy ott nem lehet de sokkal finomabb lesz, a tészta puha míg sütőben kiszárad az egész bárhogyan is csinálnám... Tehát vagy a bolti és mikróban melegíteni vagy rendelni. De ha adtok valami tuti tészta receptet vagy hogy Ti hogyan csináljátok megköszönöm
2011. okt. 21. 14:39
 4/10 anonim válasza:
Én ettem a Happy Hot Pizzánál Pizza Specialet és nagyon finom volt.De ma rendeltem 2 félét és annyira rossz volt hogy valami iszonyat!! Életemben ilyen rossz pizzát még nem ettem!
2012. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Done Pepe a legjobb (ott szerettem meg a pizzát), de a pizza hot se rossz.
2012. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: bocsánat pizza hut nem hot.
2012. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom mit rendelt az előttem szóló, aki szerint nagyon rossz, de én imádom. Eddig bármit rendeltem onnan nagyon finom volt, gazdagon megrakva, minőségi alapanyagokkal, és még jól is nézett ki. Hihetetlen gyorsan kihozzák(25-30 perc) és rengeteg akció van, amikkel egész olcsón lehet nagyon jó pizzákat enni. Ja és hatalmas a választék, vmint te magad is állíthatsz össze egyéni pizzát amilyet csak akarsz. Bocs az ömlengésért, de tényleg jó hely, nagyon kritikus alkat vagyok, de ezzel a pizzériával 100%-ig meg vagyok elégedve, minden szempontból.
2013. márc. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok, még annyit, hogy én is támogatom az otthoni pizza sütést, mind a minőség mind az olcsóság miatt, na meg a sütés öröme miatt:), de néha napján amikor lusta az ember úgyse bírja ki, hogy ne rendeljen, na akkor viszont én csakis egy helyről szoktam, a Happy Hottól!:)
2013. márc. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nemmegmondtam válasza:
50%
Én egyszer rendeltem tőlük, de többet biztosan nem fogok! A pizza drágább volt, mint a szórólapon feltüntetett ár, és még szállítási díjat is felszámoltak (utólag megnéztem, ez a szórólap alján található apró betűvel) 1600ft-ért vettem így 1db pizzát ami egy sima átlagos pizza volt...Nem értem, hogy miért van szállítási díj, amikor biciklivel jött a futár :) ilyet se láttam még.
2013. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
61%

előttem nagyon leszerepeltek, neten rendeltem, ott van ez a pizza készítő dolog, ott csináltam a pizzát, és telerakták hagymával, pedig nem kértem rá, a peremen az olaszos fűszerezés lemaradt, és nagyon nem volt jó, a pizzafutár bunkó, a pizzát meg csak bedobták a dobozba, de hogy ne unatkozzon egyedül, belerakták azt a kis 3 szöges műagyag cuccot, amit a közepére szoktak máshol rakni, itt oldalára fordítva belenyomták a sajtba

többet nem rendelek tőlük

2013. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!