Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízű egy patkány? Egy...

Milyen ízű egy patkány? Egy átlagos méretű körettel elkészítve 1db patkánnyal jól lakik az ember?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 00:26
1 2 3
 11/21 gfero válasza:
100%
igazad van tényleg gusztustalan de gondolkozz ránk is ugyan azt mondják egyes kultúrák hogy gusztustalanok vagyunk mert megeszünk minden belsőségeket pacal,máj,szív,stb meg egyeseknek a disznó evését tiltsa a vallása.meg szerintem a macska,kutya fogyasztása se lehet valami gusztusos.tehát kinek a pap kinek a papné.
2011. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

gfero, akkor tudod mit, egyél gyakran sült patkányt. egészségedre!!!

amúgy, meg , ha lenyomnák a torkodon, biztosan zokon vennéd.

2011. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
a vallás esetleg tiltja és nem tiltsa.....
2011. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A kérdés pedig akkor is provikatív,és a kérdező jót röhög a válaszokon és a vitákon!
2011. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 gfero válasza:
100%
fogd már fel értelmesen a válaszom azt írtam hogy szerintem is undorító de ne fosszunk meg mást ettől a kulináris élménytől.
2011. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nna végre, valamiben egyetértünk:)
2011. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

gfero:

Add fel. Úgyse fogja fel az, aki eddig nem tette. Tapasztalat. Akár én is írhattam volna azokat, amiket most te. Más kérdéseknél már meg is tettem. Mindig volt olyan, aki nem értette meg, mit akarok mondani.

Egyébként én sem enném meg.

2011. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Délkelet-Ázsiában eszik, de csak a nagyon szegények, Indiában pl. az érinthetetlenek. A Tabu c. műsorban az indiai patkányfogó szerint jó ízű, de tekintve, hogy a "szomszéd" csóringer rízsföldi melósok a gondolattól is irtóznak, annyira nem lehet népszerű fogás. Egy közepes patkány szerintem körettel egy kicsit kevés, bár diétázóknak lehet, hogy pont előnyös adag. :D

Amúgy fene tudja, a legközelebbi rokona, amit mi is megeszünk, az a nyuszi, ami ugye finom.

2011. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

De jó érzés, hogy más is néz National Geographicot :)

Egy patkány csak akkor elég a jóllakáshoz, ha nagyon sok a köret.

2011. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre nem akarok ilyet enni csak felvetődött bennem ez az ötlet ha nagyon éhes lennék akkor biztos megenném azért. :)
2011. ápr. 6. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!