Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit készítsek valentin napra...

Mit készítsek valentin napra szerelmemnek kajaként és desszerként?

Figyelt kérdés
Valentin napra szeretnék a szerelmemnek ,akivel akkor leszünk 3 évesek valami fincsi kaját és desszertet készíteni..Sajnos főzésben és sütésben nem vagyok a legjobb és türelmes sem vagyok..szóval valami hamar és könnyedén elkészíthető étel szeretnék..:o)Jah és zöldség kizárva..ELŐRE IS KÖSZÖNÖM:*
2008. febr. 10. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy rántott husi mondjuk krokettel nagyon fincsi.és ezt nagyon egyszerű elkészíteni.szépen díszítsd ki.vághatnál ki paradicsomból szívet és rá tehetnéd.így máris valentinnapi és egyedi lesz.desszertnek pedig főzhetnél vanília pudingot.egy kehelybe rakhatnál gyümölcsöt rá puding,dűtsd meg a poharat úgy tegyél bele megint gyümit és boríts bele pudingot annyit hogy ellepje a gyümiket.a tetejére tejszínhab,csokidarabok.1 karika gyümit(pl.:kivi)pedig a pohár szélére.ez egyszerű és fincsi.remélem segítettem.
2008. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!