Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valentin napra szeretnék...

Valentin napra szeretnék sütni valami édességet a szerelmemnek. Tortát, vagy süteményt. Van valami jó ötletetek? (Recepttel vagy linkkel)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy olyan tortát sütök, ami szív alakú és olyan, mint a mirinda szelet,csak a tetején a zselé piros lenne... De lehet hogy valami süti jobb lenne? Nem tudom. Epres dolgot nem szeretnék sütni. Van ötletetek?
2009. jan. 18. 22:37
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ez jó ötlet! Biztos valami édeset kelene sütni. Pont ma láttam a TV-ben a Stal konyhájában, hogy marcipános muffint csinált (esküvőre csinálta korábban).

Marcipános muffin, a tetején fehércsokis máz, vágott mandulával körberakva, a legtetején pedig félbevágott koktélcseresznye volt. Arra gondoltam, hogy a cserkó helyett (lehet kapni az üzletekben) szivecske alakú cukorkát szórnék rá... Valentin napra még meglepiként a közepébe valamilyen üzenetet is bele lehetne csempészni, olyan szerencsesütihez hasonlót.

A receptet még nem kerestem ki neten, de biztos fennt van a stahlkonyhája.hu-n vagy valami ilyesmin...

Egyéb ötleteken én is várok, most belelkesedtem én is. Köszi :o) és sok sikert a sütéshez!!!

2009. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!