Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet valahol...

Magyarországon lehet valahol Mikado-t kapni?

Figyelt kérdés
Ha, igen, akkor hol? (Csokis ropi)
2011. ápr. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Imádom,van tej és étcsokis is,de szerintem itt sehol......
2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csokis ropi nálunk a sulibüfében van. Nem Mikado márkájú, van epres, fehércsokis is.
2011. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ritcii válasza:

Lehet. :) a sulibüfékben is megtalálható (a miénkben is) és egy párboltban is. :)

olyan kis finom hmmm.. :D

2011. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ma láttam Pesten az Europeum plázában lévő Müllerben, volt csokis, fehércsokis, meg még valamilyen, 425 forint volt egy doboz. Persze lehet máshol is van.
2011. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rigó László Károly válasza:

Hazai,kézikészítésű.egyedi: ez a RopStar.

Cégünk csokoládé bevonatú tésztapálcikát forgalmaz. A termék a piacon új és egyedi. Gazdag és minöségi íz világa sikeres a magyar termékek piacán, az üzletük forgalmát jelentősen emelheti, levédett termék. Hosszú kapcsolatot keresünk: kisboltok, nagyboltok,iskolai büfék, kávázók, szórakozóhelyek benzinkúti shop-ok, irodaházak büféi, szállodai minibár, stb. körében. Kiszállitás a telefonon vagy e-mailen leadott rendeléstől számítva 24-órán belül Bp. egész területén. A kiszállítás INGYENES. Minimális rendelés 1 kináló karton /42db./ bármilyen íz -válogatásban. Csomagolás: 1csomag 70gr. 1karton 42db. Újdonság:SÓS és SZEZÁMMAGOS tésztapálcikát is kínálunk. Csomagolása: 1 csom.45gr. 1karton 44db. ÁRAINK: a csokoládával bevont pálcika: 160.-Ft bruttó. A sós pálcika: 65.-Ft bruttó, a szezámos pálcika: 70.-FT bruttó. Budapesti kizárólagos forgalmazó: a RopStar KFT megbízával a N.E.S. Reflex KFT Értékesítési vezető: Rigó László Tel:06209138308 e-mail: l.rigo49@gmail.com

2011. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a TESCO-ban találtam. Elég drága, mert 540Ft. De jobb napokon még fehércsokis is van. És eredeti, Mikado márkájú. Nagyon fincsi :D
2012. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet kapni boltokban , rendelni , van recept is de az nem lenne olyan finom :D meg mondoconon :)
2012. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A british store-ban a Tátra utca 26 -ban
2013. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!