Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen étterem ellen? (bővebben lent, hosszú. )

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


A mai nap betelt a pohár, amilyen kiszolgálást kaptunk egy jó barátommal, azt nem fogjátok megirigyelni.


Ma el jött az egyik jó barátom hozzám, el voltunk, beszélgettünk stb.. utána elmentünk sétálni, útközben elhaladtunk-e szörnyű hely mellett ("vendéglő") és kitaláltuk, hogy haza megyek pénzért és elmegyünk lángost enni.. így is lett, el jöttünk hozzám és vissza mentünk a "vendéglőbe".. bementünk, illedelmesen köszöntünk, megkérdeztük hogy van-e lángos, erre az a válasz jött elég bunkó hangsúlyon, hogy "nincs, ne este akarjatok már lángost enni.."

Jó, kértünk 2 sajtos pizzát, fizettünk és utána mondta a "kiszolgáló" (nagydarab bunkó "asszony"), hogy 1 óra hossza múlva lesz kész.. nah jó, gondoltuk barátommal, hogy elmegyünk addig sétálunk.. szétnéztünk a faluban, utána vissza mentünk a "vendéglőbe".. bementünk, leültünk és vártunk, egyszer csak nyújtja a "kiszolgáló" a pizzát egy dobozban, elveszem és elkezdem enni és feltűnt, hogy nem sajtos pizzát kaptam, hanem sonkásat.. ahogy észre vettem, megszólalt mögöttem egy hang: "milyen pizzát kaptál?" , mondtam, hogy sonkásat, erre azt mondta bunkón, hogy: "és nem kéne szólni", mondtam neki, hogy most vettem észre, erre ő azt mondta, hogy: "nem igaz, hogy nem érzed az ízeket".. mondtam neki, hogy de érzem.. utána elkezdett beszélni a "dolgozóval" (kopasz, idegbeteg, bunkó ember), hogy: "hogy nem veszi észre, hogy mit eszik.." meg valami olyasmit is hallottam, hogy: "ilyen a mai fiatalság.. + csernobilról beszéltek valamit és rám céloztak..).

Telt az idő, fogyott a pizzám, a barátom már régóta nem kapta meg a pizzáját, ezért mondta, hogy mikor lesz kész és erre azt a választ kapta, hogy: "te nem hamburgert kértél?", barátom mondta, hogy nem és elkezdték egymást szidni a "dolgozóval".. egyszer csak nyújtja a barátomnak tányéron a pizzát és bunkón oda szól nekem: "nah ez a sajtos pizza" erre én: "igen, feltűnt".. elkezdett enni a barátom is, ettünk ettünk, beszélgettünk és közbe végig hallgattuk, hogy kibeszélnek engem és trágár dolgokat mondanak..

Végeztünk a pizzázással, barátom letette a tányért a pultra, majd én is oda tettem a dobozt, amiben a pizzám volt és mivel mérges voltam, azt mondtam, hogy: "nagyon jó volt ez a sajtos pizza!" erre ő: "majd máskor mást csinálok", ezzel végleg felhúzott, ezért nem túl szépen azt mondtam neki, hogy "balf*szok" és elmentünk.. ennyi a történet erről az igénytelen helyről.


Amúgy nem egyszer volt ezzel a hellyel gond, de most betelt a pohár, megfogadtuk, hogy ide többet nem jövünk.


Mit lehet tenni egy ilyen hely ellen? nem lehet kihívni rájuk valamit? elég igénytelen is ez a hely..


2011. ápr. 15. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellett vona állnotok, amikor nem azt kaptátok, amit rendeltetek, és ott hagyni. Utólag már semmit sem tudsz tenni, max. annyit, hogy elhíreszteled a rossz hírét, és oda semmiféle képpen nem mentek legközelebb.
2011. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé ne menj be oda, + terjeszd a hírét. Meg el kellett volna kérni a fogyasztók könyvét (vagy nem tudom minek hívják azt éttermekben, de biztos tudod mire gondolok), és beírni. Mondjuk kétlem, hogy odaadták volna, ha meg esetleg ez a saját vendéglője, és nem csak egy alkalmazott volt a nő, akkor meg teljesen mindegy. Én szerintem felálltam volna evés közben, otthagytam volna a maradékot és fizetés nélkül távoztam volna, ha azt kellett volna hallgatnom, hogy végig engem szidnak. Nincs senki sem rájuk szorulva, máshol is lehet enni.
2011. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Legyél a beszállítójuk.

Az elég nagy kib@szás.

2011. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha igénytelen akkor miért kell oda járni?
2011. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Írj a magyei újságba, hogy itt és itt ettetek a barátoddal,

reggelig hánytatok és f_statok, az ő pizzájuktól. Na ez egy jó nagy kib_szás.

2011. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*megyei

Bocs!

2011. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Én is vendéglátózok. Valószínűleg nem a saját üzletét vezette a vadparaszt, így neki mindegy. Én a tulajjal beszélgetnék el. Vagy hagyd a fenébe, fulladjon bele a pizzájába.

Gyerekkoromban, a szomszédos városban két fagyis "dinasztia"

működött. Az öregúr néha adott 2-3 gyereknek néhány gombóc ingyen fagyit, azzal a kikötéssel, hogy az utolsó gombócot a konkurens cukrászda előtt a járdán vágják földhöz, majd futás... Mekkora esze volt?

2011. ápr. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szép, napos időben menj vissza. Rendelj náluk valami igazán "illatos" pizzát, vidd haza és tedd ki a napra. Figyelj oda, hogy a nyugtát is megkapd. Amikor már azt látod, hogy a legyek kellőképpen belepték, ill. kezd megváltozni a pizza színe, állaga, nyugtával együtt beviszed az ÁNTSZ-hez!
2011. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
85%

Ne a tulajjal csesszen már ki,mert az alkalmazott egy vadparaszt volt (utolsónak)


Én úgy gondolom nem kellett volna ezt eltűrnöd,hanem kérni a panaszkönyvet,illetve a tulajjal beszélni.Ezt még most is megteheted,én meg is tenném.

2011. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!