Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A griz megromolhat? Hogyan?

A griz megromolhat? Hogyan?

Figyelt kérdés
most csináltam tejbegrizt,és utána néztem miután megettem,hogy lassan féléve lejárt.....de nem tűnt rossznak.Lehet valami bajom?Nyilván nagy gond nem lehet,csak kérdem.Egyáltalán romolhat meg griz?
2011. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Maximum túlságosan kiszárad, más baja nem lesz.
2011. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a moly is simán belemehet.
2011. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi.A moly mégis hogy mehet bele?Át van rakva üvegbe,aminek van teteje.
2011. ápr. 29. 22:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Bogaras úgy is lehet, hogy a malomban petéznek bele a bogarak, azok hónapok múlva is kikelhetnek. Bedohosodás is felléphet, illetve penész, ami nem feltétlenül szemmel látható mértékű. Toxint attól még termelhet. Persze nem feltétlenül romlik meg, csak lejárt a garancia.
2011. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A moly a lezárt üvegbe is belemehet. De ha molyos,azt észreveszed,mert a szemek összetapadnak benne,mintha pókhálós lenne. Ha nem látod a molyokat,(kis fekete bogarak)akkor szitáld át és felhasználhatod.
2011. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
fúúú....inkább ne tettem volna fel a kérdést:) mindjárt visszajön a tejbegriz amit megettem ha belegondolok hogy lehet molyos-bogaras...fúú.. grizt ettem...pár "szem"össze volt tapadva,de több nem,nem voltak csomókba,csak az a pár szem....basszus....na egy idejig tuti nem eszek ilyet.Kidobtam rögtön a többit amúgy,csak miután megettem,utána néztem meg csak hogy meddig jó.
2011. ápr. 29. 22:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megfőzted, így a molytól már semmi bajod se lesz :)
2011. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi:)főtt moly...:) de akkor is ha belegondolok...én "finnyás" vagyok,pláne ilyenekre....:S na sebaj,legközelebb nézem a dátumot.Az a baj a grizzel,hogy én csak tejbegrizt szoktam belőle csinálni,azt se mindennap,sőt....igy nagyon sokáig kitart.
2011. ápr. 29. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem látod a molyokat,(kis fekete bogarak)"


A moly lepke barnás feketés.A gabonában lerakott petékből kukacok kelnek ki amik bebábozódva lepke lesz belőle.

2011. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
húú bassszus...direkt csináljátok? :(
2011. ápr. 29. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!