Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok venni piros vagy...

Hol tudok venni piros vagy narancssárga Monstert?

Figyelt kérdés
Vagy legalább rendelni..
2011. ápr. 30. 18:32
 1/7 anonim válasza:
39%
Sehol, mert nincs értelme...Arra jó, hogy 30 évesen kapsz szívrákot nem pedig 50-en...Költsd inkább nyalókára a pénzed...A csajoknak úgysem a monszter-ivók jönnek be hanem a bunkó parasztok akik leribancozzák őket...
2011. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csaj vagyok:$:D De amúgy nem iszok túl sűrűn csak szeretném kipróbálni ezeket az ízeket is...És szerintem(lehet , hogy hülyeséget mondok) de azért valamivel egészségesebb , mint a többi energiaital ,mert ebbe van gyümölcslé is:P
2011. ápr. 30. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
ami nem gyümölcslé hanem valami sz@r.
2011. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csajra meg abszolút nem jellemző az energiaitalózás...A legtöbb csaj aki felakar vágni az cigizik v. vmi:)...De ha nem ilyen célra veszed akkor sem jó...Igyál narancslevet:) Finomabb is hidd el...
2011. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam azt is inni:D és tényleg nem felvágásból , csak néha jól esik egy monster:P De tényleg nagyon ritkán iszok , narancslevet sűrűbben:P:)
2011. ápr. 30. 21:04
 6/7 anonim válasza:

Teljesen hülyeség, manapság a csajok is isznak energiaitalt :D Ugyan nem értem, miért bűn ez:D?

Am a kérdésre visszatérve, sajna nem tudom :(

2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó tudatlan :)...

Az energiaitalokat sportolóknak találták ki.De annyi cukor van bennük, hogy egy testépítő egy másfél órás edzéssel tudja ledolgozni.Most akkor a dagadt szívrákos meg cigis hülyegyerekek ezt isszák mit vársz?

2011. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!