Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig húznátok ki abból, ami...

Meddig húznátok ki abból, ami otthon van, ha valamilyen okból kifolyólag nem lehetne semmilyen élelmiszert kapni?

Figyelt kérdés

Elnéztem a kamránkat. Háááát, spájzolok, mert ezt láttam/tanultam otthon. Elgondolkodtam azon,ha történne valami, ami miatt nem lehetne vásárolni, vajon meddig tudnám a családot étellel/itallal ellátni. Úgy saccolom 4-6 hétig talán bírnánk. (Hozzáteszem 2 felnőtt + 2 kicsi gyerkőc, és a gáz-, víz-, villanyszolgáltatás zavartalan lenne.) Ti/Te meddig bírnád?


Üdv!


2011. máj. 6. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is benéztem, kb két napig sem:)
2011. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nincs mélyhűtőnk.

De... már akad ez-az a kertben, és lassan csak onnan is tudunk ebédet főzni. A tavalyi befőttek és lekvárok egy része is megvan még.


Ezt hozzávetve most kb. egy hónapig kihúznánk, és így is csinálunk. Ma voltunk nagybevásárláson, mindent megvettünk, amit szoktunk, és ezt hó végére fel is szoktuk élni.

Mikor van friss zöldség-gyümölcs a kertből, akkor kevesebbet kell költeni kajára, kicsit tudunk ebből-abból tartalékolni.

2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kb két hét, nem nagyon van bespájzolva, csak annyira, hogy ha eszembe jut valamit főzni, akkor ne kelljen egyből a boltba rohanni, alapdolgokból mindig van itthon - de akkor a második héten már böjtös lenne a kaja :)
2011. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátezsem, hogy a lencsétől az utolsó lekvárig minden elfogyna, és nem 4-fogásos kaják lennének a végére, csupa cupákkal. :)
2011. máj. 6. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hétig tuti...á több ideig. van egy kamránk, tele tejjel, liszttel, cukorral, zöldséggel, gyümivel, üdítővel, mélyhűtő, benne húsok....szerintem 3-4 hónap inkább, ahogy így végiggondolom:-DDDD + a benti készlet, a hűtőben pl.
2011. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. 2 hétig, de a második hát már nem lenne túl színvonalas. :)
2011. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2 hétig... :D Hát, azt hiszem nekem végem lenne.
2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát max pár napig. De egyedül lakom, és nem szoktam főzni, anyukámékhoz szoktam járni vacsizni,melóba rendelek. De anyáméknál hónapokig kihúznánk:DD
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán két, két és fél hét, és a végére már rém pocsék lenne a kaja...
2011. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig,van 2 kamránk is,mindkettő tele van mindenfélével + kert,már elég sok minden van amiből finom kaját lehet csinálni,meg a város másik végében még egy hatalmas kertünk van :) szóval mi el lennénk :D
2011. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!