Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen bögréből szoktál...

Milyen bögréből szoktál otthon inni általában? Van kedvenced? Vagy csak úgy, ami megszoktál?

Figyelt kérdés
Nekem van otthon egy raklap bögrém, ajándékok is voltak, vettem is őket, mert megtetszett, nyertem is párat, pontgyűjtőn is kaptam párat, már kiállításom lehetne belőlük, és mégis egy 2 decis egyszerű kis sárgából szoktam inni. Egyáltalán nem ez a kedvencem, mert amúgy is a nagyobb bögréket szeretem, csak már évek óta ezt szoktam meg, lekapom a polcról, és kész.
2011. okt. 25. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van,midháromból iszok is.2 vettem,egyet kaptam.
2011. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van egy pöttyös,egy kockás,meg egy sárga.
2011. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Doctor Who-s, katicabogaras és Karácsonyi lidércnyomásos bögréből szoktam inni. Teát egy nagy karamellszínűből, amin fehér kacskaringók és virágok vannak.
2011. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sok bögrém van, többet is használok közülük, de vannak kedvencek. Leggyakrabban egy nagy, átlátszó cappuchinos bögréből iszom (ebből filteres teát, tejeskávét), szálas teához viszont a teaszűrőm formája miatt nem alkalmas, azokhoz egy Londonból kapott szuvenírbögrét vagy egy szűrővel, fedővel ellátott tárnicsos (régies gyógynövény metszet minta) bögrét használok. Ritkábban a többiből is van, amit alkalmazásba veszek (egyik színes csíkosat, a pickwickes eperalakút, az alvó holdasat, a teekannés gyümölcsmintásat). A többiek azok anyám bögréi, "vendégbögrék", porfogók vagy épp tárolásra használom őket, de van olyan gyakori vendégem is, akinek van bejáratott, kedvenc bögréje nálunk, ezt kizárólag ő használja.
2011. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sirályhojsza: jó téged újra látni, a 13 napos fogyis lány vagyok :-))

2011. okt. 25. 00:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Nocsak, szió! :) Jó is, hogy eszembe juttattad, akartam is nemrég írni ahhoz a kérdésedhez (olvastam a fejleményeket).
2011. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ava87 ***** válasza:

Két kedvencem van, de több bögre is van itthon, csak általában ezekből szoktam én inni (kivéve, ha mindkettő a mosogatóban van, és nincs kedvem elmosni őket). Az egyik zászlós, a másik pöttyös.

Meg van itthon egy fél literes üveg bögre, most abból "kell" innom, mert beteg vagyok, fáj a torkom, férjem meg megint orvosnak képzeli magát :) Szerinte mindennemű légúti megbetegedés gyógymódja a literszám fogyasztott, fele citrom, fele tea + egy vödör méz összetevőkből álló kotyvalék. Ezt szigorúan csak a fél literes üvegbögréből szabad inni, különben nem használ :D

2011. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tetro ***** válasza:

nekem ez:

[link]

2011. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A vőlegényemtől kaptam ajándékba egyet, amire rányomtatta a kiskutyánk gyerekkori és mostani képét. Midnig abból iszok.
2011. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
[link] Általában mindig ebből iszom, szeretem a normális bögréket, ennek egyszerű a dizájnja, nem ocsmány, nem idétlen (amúgy nem vagyok az a megszállott Starbuck-os), mint az a sok ajándékbögre.. És nagy, azt hiszem 4 decis lehet talán, nem szeretem a kis bögréket mert egy pillanat alatt elfogy belőlük az innivaló.
2011. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!