Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az avókádókrémet lehet valahog...

Az avókádókrémet lehet valahogy tartósítani? Vagy lefagyasztani?

Figyelt kérdés

2 napja kaptam 3 bazinagy avokádót.megcsináltam krémnek,de mivel csak ketten vagyunk soha nem fog elfogyni:)

lehet valahogyan tartósítani?


2011. máj. 8. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Na figyu

Avokádókrémet szokott anyum is csinálni rendszeresen és áll 4-5 napig is, ez biztos ! ( Nálunk hamar elfogy, úgyhogy hosszabb ídőre nem tudom megmondani )

Az egésznek annyi a titka, hogy amibe beleteszed az akóvádókrémet, arra rakjál egy fedőt ! És rakd be a hűtőbe. Ennyi ! :-)

Isteni finom íze van másnap és az ezt követő napokban is

2011. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél bele citromlevet, bár nekem mindig bebarnul idővel, szerintem jobb frissen elfogyasztani, de lehet, hogy csak én készítem el rosszul..
2011. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.van benne citromlé és fedő is van a tetején.csak már napok óta avokádót eszünk avokádóval,mivel csak ketten vagyunk rá.kidobni meg sajnálnám ha tönkremenne.de köszi
2011. máj. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!