Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon kapható Pepsi...

Magyarországon kapható Pepsi White?

Figyelt kérdés

nem, nem light Pepsire gondolok, hanem van egy Pepsi White nevezetű kóla, fehér kóla. én nagyon kólamániás vagyok, és muszáj egy olyat szerezzek :P

[link]

googleban nem találtam semmit :(


2011. máj. 14. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
=( Én allergiás vagyok a kólára vagy is a koffeinre és a szénsavra együtt külön külön nem de nagyon hiányzik az íze 4 éves koromtól fogva nem ittam semmilyen kólát de most meg nem merem megkóstolni mert azért már 15éves vagyok lehet hogy kinőttem de ha meg nem akkor az szörnyű mert ha iszom akkor feldagad az arcom 1 napra kb. kiütéses leszek kb 2 napig meg rosszul vagyok :S De nagyon vágyom a kólára :(
2011. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tegnap 22:51

Igyál cukros vizet!

A kóla is az...

2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

kár, hogy nem lehet kapni.

van kólás Bolero, ilyen vízben oldható vacak, és ha jóltudom, koffeintmentes, annak nézz utána.


kékkólát már sokat láttam. koleszos éveim alatt napi 2 l kólát biztos kivégeztem, megfordult közte pár ilyen furcsagság, dióskóla, meg ilyenek. De nemsokára valószínűleg kimegyek külföldre (ez azóta derült ki), és majd meglátogatok ott egy szupermarketet :P

2011. máj. 17. 15:31
 14/16 A kérdező kommentje:

utóirat:

bocsánat, majdnem elfelejtettem:


köszönöm a válaszokat :)

2011. máj. 17. 15:32
 15/16 anonim válasza:

Itthon sajnos nem árulnak.

Az alábbi változatokat ismerem:

Pepsi White (joghurtos),

Pepsi Blue Hawaii (trópusi gyümölcsös),

Pepsi Ice Cucumber (uborkás)

Remélem segítettem

2011. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A Pepsi chinot el ne felejtsétek!
2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!