Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Afrikai harcsát (és egyéb...

Afrikai harcsát (és egyéb halakat) ehetek nyersen (anélkül, hogy bajom lenne), ha megszurkálom villával, megsózom rendesen és hagyom állni jó ideig sóban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem tiltja meg neked!
2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Szelektív olvasó vagy. Ha kérdéssel találkozol, ne emelj ki lényeget. Idézem: "Anélkül, hogy bajom lenne".


Második hsz.:


Igen, köszi, ezt olvastam, de a só nem öl meg minden ilyesmit, ha mondjuk 1 napra úgy hagyom a halat a hűtőben (sóban)? Vagy van egyéb eljárás, amit ha elvégeztem, nyersen lehet enni?

2011. máj. 14. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értek hozzá még ennyire sem, gyerek vagyok még :D. Csak gondoltam jól jöhet egy ilyen link:).
2011. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
végülis a sushi is tartalmazhat nyers halat... nézz olyan receptet, ott kiderül.
2011. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Mi bajod a válaszommal? Lásd. az utolsó válaszolót!

2011. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor pusztulna el benne minden, ha érlelnéd a sóban. Tehát ahogyan a húst szoktuk füstölés előtt. Nem tudom, ízre milyen lehet ez, de mivel nem hazai állatokról beszélünk, nem ismerjük úgy őket, én nem kockáztatnék.
2011. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!