Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel szeretitek vagy hogyan...

Mivel szeretitek vagy hogyan szeretitek a sültkrumplit?

Figyelt kérdés
mivel izesititek (pl kecsáp ez gondolom mindenki ismeri)de valami mást ismertek ara kérnék válaszokat.Nyugotan irjátok le én nem nevetek ki senkit sőt lehet használom mert holnap sültkrumpli lesz ezért nyugotan:)
2009. márc. 12. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor kiborítom a fritőzből, akkor sajtot reszelek rá még melegen, vagy pedig fűszervajjal csöpögtetem meg. Finom:)
2009. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én a fűszeres steak-krumplit szeretem. A Family Frost is árulja nagy zacskóban. Nagyon finom még magában is.
2009. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ketchup vagy majonez, esetleg mindketto.
2009. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
Tejföllel..hmm fini :) Vagy sajttal, vagy kis olajban megpirult hagymával, vagy pörköltszafttal.. tudom furi ízlésem van, de ez van :)
2009. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
A legesleges legfinomabb fagyival!!!!annyira imádom!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))hmmmmmmmmmmm
2009. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semi baj azal ha elmondjátok mit szeretek én azért kérdesztem eszt mert holnap sültkrumpli lesz és kérdezem mivel lehetne különlegesé teni ezért nyugi még aszt is eltüröm ha valaki csigával eszi:)
2009. márc. 12. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
ketchup-majonéz-mustár keverékkel is jó
2009. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jóó sósan, vagy csak úgy vagy erős kecsappal :D
2009. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En szoktam ugy is kesziteni , hogy kisebb krumplikat hejaban jol megmosom , felbe vagom es tepsibe rakom.Pirosra sutom.Amikor kesz van meghamozom es vajjal vagy kremsajjtal , savanyu tejjel vagy kaposztalevel esetleg ketchuppal osszekevert aprora vagott lilahagymaval fogyasztjuk.
2009. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
majonéz+ketchup összekeverve pici sóval . nyámii<3
2009. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!