Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen energiaitalos löttyök...

Milyen energiaitalos löttyök vannak szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhely válogatja, meg, hogy milyen céggel vannak leszerződve, pl a Red Bull nak van koktéllapja is. Vagy mire gondoltál? Márkákra, vagy, hogy miket lehet kikeverni?
2009. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami kevert italokra:)
2009. márc. 16. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük a Red Bullt (de bármelyik másik megteszi):

Red Bull whiskey, vodka, rum, szinte bármivel keverhető, aztán vannak a koktélok: Red Bull Mojito, Speed, sok mindent ki lehet próbálni. Van ahol csinálnak Cuba Librét Cola helyett Red Bullal. No meg Long Island Ice Tea-t is, de szerintem az végzetes lehet... :) Még valami?

2009. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de neked mi ízlik?
2009. márc. 16. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

A Red Bull Mojito nagyon fincsi, főleg nyáron, nagyon frissítő! ( 1 lime, menta összenyomva, pici cukorszirup, 6cl fehér rum, tört jég, megkavarva, felhúzva Red Bullal)

Ezt próbáld ki, bárhol elkészítik neked, ahol koktél van, szerintem. Ha valami szimplább kell, akkor simán jéggel, whiskeyvel, én Jack Daniels-szel szeretem.

2009. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a mojitot az szeretem.nyáron víz helyett iszom:)
2009. márc. 17. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kötelező kipróbálni! Jobb, mint szódával!
2009. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hehe, köszönöm szépen, hogy írtál nekem:)
2009. márc. 17. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
szívesen! :D
2009. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!