Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Energiaitalos problémám van....

Energiaitalos problémám van. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom tönkre teszi magát.(bár ő ezt nem tudja)napi akár 3 energiaitalt is megiszik de van mikor többet és nincs nap amikor kihagyna akár egyet is. ha meg szólok neki akkor cikiz mondja hogy fúúúúú de félek, most beszartam, meg mondja hogy nekem az almalé a való. de án csak segíteni akarok neki. de csak akkor ilyen ha megissza a 3 napi adagját. ja és néha cigizik is mellette! egyik kezébe cigi másikba energiaital. már szólni se merek mert egyből leugat és nem szeretek veszekedni. de közben ő a legjobb barátom. csaknem 3 éves korunk óta ismerjük egymást. mit tegyek? köszi.
2010. jún. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz rá hatni ha igy fogja fel!Erre nincs segítség sajnos, legalább is én nem tudok!
2010. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szereti az energia italt akkor vegyen

[link]

Ebben nincs cukor, meg nem pörget fel annyira mint az igazi, olcsó, nem károsit és az ize pont olyan mint a márkásabb energiaital társaié! :)

2010. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mibe h kb 12 éves? tipikus gyerekfelfogás. szólnék a szüleinek, hogy verjenek rá a seggére.
2010. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
te ismered őt??? :O mert tényleg 12 éves... O.O hogy hívják? xD
2010. jún. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!