Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet, ha koktélok...

Mennyibe kerülhet, ha koktélokat szeretnék majd a 20. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Még nem tudom, hol lesz, de elvileg kell majd egy mixer ugye meg a piák.

Más megoldás nincs?... Valakinek, hasonló tapasztalat? Bármi, ami ezzel kapcsolatos jöhet. Vagy akár lehetnének puncsok is?..

Az ötleteket előre köszönöm. :)


2009. márc. 15. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esküvőmön volt koktélos 20 ezerért jött el az összes alkoholt, gyümilevet mi vittük. Erre az összeget nem mondom mert nem mérvadó. Szerintem megérte. Korábban nem ismertem az iwiwen rákeresetem írtam neki, nagyon meg voltam vele elégedve.
2009. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem fölösleges egy mixer, nagyon drága, egy szórakozóhelyen láttam koktélrecepteket amik olcsón megvannak pl. fütyülős pálinka + őszilé + energy drink meg ilyenek, keress koktél recepteket ezt te is meg tudod csinálni, finom is és olcsón meg van:)
2009. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!