Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet kapni valahol 3in1...

Lehet kapni valahol 3in1 instant kávét egyesével?

Figyelt kérdés

Nescafénak van nagyon jó 3in1 instant kávéja, amit elég csak forró vízzel keverni. Meg vagyok vele elégedve, de szeretnék mást is kipróbálni, viszont nem akarom megvenni mindenből az egész zacskónyit, hátha nem ízlik, mert egyrészt akkor eleslegesen dobok ki annyi pénzt, másrészt meg lassan fogy nálam amúgy is szóval soká tart mire újat próbálhatok ki.

Leginkább üzletnevekre vagyok kíváncsi, nem helyszínekre.


2011. máj. 30. 13:16
 1/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

CBA-ban láttam. Sőt, kis zöldségeseknél is a pénztárnál.

Tescoban nem.


Ha a kávéknál nem látsz, nézd meg a pénztár környékét.

2011. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

100forintos boltokba,coopban,éjjel-nappalikban,de még a zöldségesnél is láttam már


de 60-70 forintért adják darabját,tehát csak kiprobálásra éri meg igy

2011. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Reálban is láttam már, 60-80 Ft darabja.
2011. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisboltokban a pénztárnál vannak. 30-80ig minőségtől függően.
2011. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


A mi városunkban a COOP boltokban van általában 3-4 márkájú instant kávé darabra kirakva. Van LaFesta, Douwe Egberts, Jacobs és Nescafé is (én is ezt szeretem a legjobban, viszont darabáron is ez a legdrágább). Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha a felsorolt üzletek valamelyike közelében járok, tuti benézek.
2011. máj. 30. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Cba,Reál,Coop,sőt még a palackozott italboltban is van nálunk a lakótelepen,egy műanyag hengerben,5-6 féle biztosan.
2011. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis boltokban szoktam látni, pl. a Kálvin térnél van egy éjjelnappali, ott lehet így kapni.
2011. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!