Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 4dl Hulala-ból mennyi tejszính...

4dl Hulala-ból mennyi tejszínhab készül? Ugyanis nincsen itthon Hulala, viszont van egy csomó habtejszín, így azt hiszem azzal kellene helyettesítenem (=

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, ám a múltkor akartam venni, de a nejem azt mondta, hogy azt a Hulla-izét haza ne merjem vinni, undorító íze van...
2011. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Hulala nem rossz ízű,csak vannak akik beképzelik. Annyi tejszínnel helyettesítsd,amennyi Hulalát szoktál használni.

Csak ne főzőtejszín legyen,mert azt nem tudod felverni. Tegyél bele 3-4 csomag habfixálót.

2011. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy mennyiség lesz belőle,nagy adag az biztos.Mi nem bírtuk megenni a hulalát,szörnyű íze van,nagyon tömény,és olyan mintha szappant nyalogatnék,le kellett kaparnom a süti tetejéről,csak úgy bírtuk megenni.Nagyon sokan viszont istenítik.
2011. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Beképzelik??? Ami rossz ízű, az rossz ízű. Ennyi.
2011. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajjahh neharagudjatok, én írtam rosszul. így tényleg furcsán néz ki a kérdésem:D na azért kérdeztem, hogy mennyi lenne belőle, mert kész habspray van itthon, nem pedig felverni való habtejszín:D
2011. jún. 1. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Húúú,az még rosszabb.Én húsvétra vettem a habspayt,(akciós volt)voltak vendégeim,néztem ám hogy nem fogy.Megkóstoltam..Bár ne tettem volna.Szörnyű,ehetetlen.Itt kérdeztem meg hogy mit csináljak vele.Azóta is meg van,senkinek sem kell,pedig már mindenkire próbáltam rásózni a családban.
2011. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, egyesek előnyben részesítik ezt a szemetet az igazi tejszínnél...
2012. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!