Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Halfilét hogy kell megcsinálni?

Halfilét hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Pangasius halfilét vennék holnap,hogy kell megcsinálni?
2011. jún. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy kell megcsinálni, miért nem hekkfilével próbálkozol, főleg, ha még nem is ettél.Mikor félig már kiolvad, be kell picit sózni és állni hagyni, legalább fél-1 órát, utána ránthatod, nagy lángon.

Ha mást akarsz vele, akkor annak megfelelően, de sózni nem árt azért.

2011. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KöszönöM!
2011. jún. 2. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mikróban grillezni. Ajánlom naon finom.
2011. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most pont ilyen halfilét készítek. Én úgy szoktam, hogy egy nagy alufólia darabot megolajozok, ráteszem a felengedett, besózott halfilét, majd azt is átkenem egy kis olajjal, majd szórok rá valamilyen fűszert (én pl. kakukkfüvet és oregánót szoktam), majd becsomagolom az alufóliába és kb. 15 perc alatt a sütőben egy tepsiben megsütöm. Isteni finom!
2011. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy szoktam, ha kiolvad bekenem foghagynakrémmel és vágott petrezselyemmel, besózom és margarint teszek alá és megsütöm tepsiben.200 fokon 15 perc elég.Így szaftos lesz és nagyon finom.
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!