Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A disznósajt az tejtermék?

A disznósajt az tejtermék?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

Jaj ez nagyon aranyos kerdes volt, kerdezo!:D Irto jot nevettem:))

2011. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 doboszoli ***** válasza:
100%

Eloszlatnék néhány félreértést, ha megengeditek.

Szóval kedves kérdező a tejhez semmi köze.

Nem melléktermékből, "nyesedékből" készül, hanem erre alkalmas húsokból, kiválóan fűszerezve, sertés kimosott gyomrába töltve, préselve, füstölve.

Igaz, hogy a kereskedelmi forgalomba sok olyan kerül, amit jó érzéssel a kutyámnak sem adnék oda.

Tartalmaz: sertés fejhúst, fület, szívet, nyelvet, vesét, dagadót,max. 15% zsírtalanított bőrkét a kötéshez.

Ezeket takarosan megfőzve szép csíkokra vágjuk, és a következőkkel fűszerezzük: ő.paprika, bors, só, majoránna, fokhagyma. 10 kilónként fél liter főzőlé hozzáadásával még tutibb, hogy szeleteléskor nem hull szét.

Megkeverve kimosott sertésgyomorba töltjük, bevarrjuk, és egy órácskát főzzük max. 80°C-os vízben. Kivéve megszurkáljuk, majd lepréseljük. Másnap hideg füstön 1 napig füstöljük. Nagyon finom.

Figyelem! A disznóvágás legromlandóbb terméke, csak hidegben próbálkozzatok vele, másképp garantált a fertőző osztályon töltött néhány hét nyaralás.

2011. jún. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én még hozzáírnám, hogy nem célszerű elfelejtkezni a fokhagymáról, mert akkor még hamarabb megromlik. (ez tapasztalat). Egyébként finom.


off: Tudom, hogy nem humor kategória, de furcsa, hogy valaki nem tudja, mi ez.

2011. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Esetleg google: disznósajt?

Egyszerűbblett volna,mint ide...

2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem baj, ha nem a humor kategória, de mosolyra fakasztott

bennünket, és ma már az ember ennek is örül.

szerintem nem sértődött meg a Kedves Kérdező, most már tudja, mi a a disznósajt, és ő is nevetett a humoros válaszokon.

2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!