Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dobozban lezár mélyhűtőbe...

A dobozban lezár mélyhűtőbe lefagyasztott földieper finom marad?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor ki olvad akkor már nem lesz a régi talán olyan poshadt lesz, az állaga is romlik, szerintem csak frissen jó, de nyugodtan próbáld ki! Fagyaszd le és 1 vagy 2 nap múlva olvaszd ki és edd meg.
2011. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. Vagyis hát az is finom végül is, de nem lesz olyan közel sem, mint frissen. Ahogy kiolvad, összeszottyad, levet ereszt, nem túl jól néz ki, és míg frissen bőven jó a saját cukortartalma, úgy a sok víz miatt íztelen is, cukorral szoktuk enni.
2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig lefagyasztjuk. Az idén különösen sok termett,lehetetlen lett volna mind megenni. Amikor enni akarjuk,akkor nem kell teljesen kiolvasztani,ugyanolyan,mint frissen. Nem vizes,csak a saját leve olvad ki. Éppen úgy,mintha frissen lecukrozod,akkor is pár óra alatt levet enged.

Gyümölcstortába pedig még fagyottan kell rátenni.

2011. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. azt gondoltam, hogy nem marad ugyanolyan:D de esszük frissen is, de annyi termett, hogy nem birjuk mind megenni és muszáj valamennyit elrakni, különben megrohad...:S nah meg egy ismerősöm jön hozzám a hónap végén és ő nagyon szereti az epret, de náluk drága és nagyon ritkán tud venni és raktam be, hogy majd ha itt lesz tudjon.. majd esszük cukorral:D
2011. jún. 4. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.:) akkor majd kicsit fagyosan is kipróbálom.:) köszönöm neked is.
2011. jún. 4. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
finom, csak plöttyedt lesz, mint minden fagyasztott gyümölcs
2011. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hááát, ahogy előttem is írták, kiengedés után löttyedt lesz, mintha kifolyna belőle a víz...

Jobb turmixként lefagyasztani.

2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!