Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha kiöntöm a paprikás krumplit...

Ha kiöntöm a paprikás krumplit és azt mondom megettem, elhiszik?

Figyelt kérdés

anyu mindig azzal jön h ebédelj meg mit tom én, és nincs kedvem azt megenni inkább csinálok magamnak zacskós levest.

ha kiöntök a wc-be egy tányérnyi adagot, és összemaszatolok egy tányért, akkor elhiszi?


2011. jún. 8. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg fűszerezd át :D

Tegyél rá vmit :D és edd meg úgy :D pl sajt...vagy oregánó, vagy amit gondolsz...

vagy sóó..hátha...

2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen add oda a kutyának és kész. Jobb, mintha kiöntenéd. Ma már én se csinálnék ilyet, mert tudom az értékét, de bevallom, tíz éve, amikor ennyi voltam, én is lehúzogattam egy-egy ebédet a vécén (kutya az nem volt, csak aranyhal:P). Nem fogyóztam (azt se tudtam akkoriban, miért csinálja minden felnőtt), hanem mert mondjuk ki nem állhattam azt a kaját, és amúgy is óvodai menzakaja volt, nem otthoni...
2011. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld meg feljavítani valahogy, ha nem lett akkor se jó, akkor mehet a kutyának.

Zacskós leves helyett egyél más, mert az nem túl laktató.

2011. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Jaj ne! ne egyél por levest! egy időbe én is ettem, mert k***a finom, titokba főztem és felvittem az emeleteságyamra, aztán mikor megtalálták az ősök, azt mondtam hogy só-liszt gyurmát kevertem benne. És mi benne a tészta?- kérdezték. én meg erre: a barátnőm azt mondta hogyha főtt tésztával csinálod, akkor jobb! Na, de ne térjünk el a tárgytól, az nagynéném étel kutató, és monta, hogy amit ebbe raknak ízesítőnek, az nem az ízlelésedre, hanem idegi szinten hat. Hogy mondjam el egyszerűen.. Voltaképpen elhiteti az agyaddal ezt az ízt, ezáltal károsítja is az idegeket, felléphet a demencia sokkal hamarabb, mint azt várnád. én nagyon nehezen szoktam le, mostmár alig eszek néha, de sikerült, úgyhogy neked is fog!
2013. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A WC nem szereti a paprikás krumplit, csak a szart, a húgyot, a fost. A hányás már kétséges. Azt talán a penész szereti. A kutyát ne szoktasd rá, hogy csak úgy kap kaját! Kend a testedre, és nyalasd le vele!
2017. jún. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan add a kutyának,legalább eszik valami finomat meg egészségeset. Gondolom nem a legdrágább táppal etetitek, még jót is tesz Neki egy kis minőségi kaja. Éhenhalni nem fog nyugi, amiért jobb kajához szokik úgyhogy nem értem az utolsó hozzászóló rosszindulatát.
2018. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!